вьпрос?

  • 712
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Здравейте вьпроса ми е следния изпратен ми е колет от Америка на 6 декември ,а о6те не е пристигнал .Това вьзможно ли е?За колко време пристигат колетите от там.Подателия на колета ми каза 4е за 10-15 дни максимум 6те престигне ,а о6те не е до6ьл и запо4вам да се притесниявам.;4рез кода на колета виждам 4е е излетял на 6 декември а от там какво става в на6та по6та ни6то незнаят Close Незнам кьм кого да се обьрна. :pray

# 1
  • Мнения: 2 663
Ако колета е повече от 2 кг минава през митницата, което значи , че може да го чакаш още 20 дни.Аз чакам 4 колета от там като единия е пратен ноември месец(направих пътека да проверявам дали са дошли)От митницата ми казаха, че  е лудница и заради празниците обработката на пратките отнема доста време.
Ако е под 2 кг сигурно тази седмица или най-късно другата ще го получиш!

# 2
  • Мнения: 5 255
Чакам пратка , изпратена на 12.12 - 500 гр
Получих пратка от 5 кг, която беше изпратена на 20.12 и беше пристигнала на 29.12.
От пощата ми казаха, че около празниците има много пратки за обработване, които били във Враждебна  newsm78
Чакаме... Peace

# 3
  • Мнения: 5 255
Ако колета е повече от 2 кг минава през митницата, което значи , че може да го чакаш още 20 дни....
Този който съм споменала от 5 кг ми го донесоха в къщи  Peace
Всичко в рамките на 9 дни  Crazy

# 4
  • Мнения: 217
Blagodaria mnogo momi4eta  zna4i 6te 4akam :hug:dano doide po barzo koleta.Toi e pod 5 kg taka 4e neznam dali 6te e na mitnizata.Sigurno zaradi praznizite  e tova 4akane ,no :pray:kakvo da se pravi 6te 4akam mina ve4e edin mesez .O6te vednaj blagodaria  bouquet vidiax 4e ima i drugi kato men.

# 5
  • Мнения: 189
най редовно получаваме колети от америка . по празниците винаги закъсняват иначе са идвали и за седмица , само имахме парадокс с един кулет който пътува 6 месеца и беше ходил къде ли не , някой не е знаел къде е България хахаха . дано не чакаш много напият беше пуснат на 30 ноември и дойде точно на 24.12

# 6
  • Мнения: 5 255
Вчера си взех дълго чаканата пратка  Peace
BEBEGOGO, а ти?

# 7
  • Мнения: 217
Здравей mam@ много се радвам за теб 4е си полу4ила поръ4ката си моя колет е някаде в София така поне ми казаха от по6тата.Аз  им писах на ем.адреса и те ми дадоха телефон на който да званна итака 6те 4акам о6те ,но поне знам 4е е тук .Благодаря 4е попита  bouquet Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 327
и аз чакам още един колет от щатите. Първия го получих миналата седмица, а е изпратен в края на ноември. Втория е заминал от щатите на 4 декември, още го няма  Confused

# 9
  • Мнения: 217
моми4ета току 6то дойде известие от по6тата отивам да си го взема много се радвам и съм много 6тастлива Grinning Hug.На 4акащите дано по-бързо им пристигнат поръ4ките  bouquet

# 10
  • Мнения: 5 255
Браво - отпушили са пратките  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт