Бамбукови подложки за храна

  • 6 187
  • 22
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Ползва ли някой бамбуковите подложки за храна и доволен ли е от тях. Аз ползвам покривка и върху нея слагам от  тези пласмасови подложки тъй като лесно се мият от лютеница , течен шоколад  и други оцветяващи,  а децата ми много цапат   chef. Но бамбуковите подложки са много елегантни  и стоят много красиво на масата  и затова се замислих да взема ....но пък лесно ли се почистват могат ли да се мият от кетчуп, майонеза, шоколад  без да остават петна по тях разбира се ...

# 1
  • Мнения: 3 830
Имам такива бамбукови подложки.
Много съм доволна. Практични са, удобни, стоят красиво на масата.

Поливани са с вино, майонеза...Минавам с влажна гъба и са като нови.

Моите са много тъмночервени (почти черно) на цвят с тънки червени пръчици. Когато ги купувах, имаше светлозелени, бежови, кафяви, сини и оранжеви, но тези ми харесаха най-много.  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Благодаря за мнението Estella значи ще си взема и аз

# 3
  • Мнения: 4 916
Ползвам бамбукови подложки от гидини - за чинии и за чаши. Доволна съм, тъй като с тях рядко ми се налага да слагам покривка. Като се замърсят ги изхвърлям, хич не ги мисля.

# 4
  • Мнения: 734
Имам такива бамбукови подложки.
Много съм доволна. Практични са, удобни, стоят красиво на масата.

Поливани са с вино, майонеза...Минавам с влажна гъба и са като нови.

Моите са много тъмночервени (почти черно) на цвят с тънки червени пръчици. Когато ги купувах, имаше светлозелени, бежови, кафяви, сини и оранжеви, но тези ми харесаха най-много.  Peace


Ти ме разби! Наистина ли толкова лесно се чистят? Аз се тюхках какво ще ги правя като се изцапат...

# 5
  • Мнения: 3 830
Ми досега съм разливала вино и майонеза само.
Виното го избърсах с мокра гъба и не се вижда нищо, но моите подложки са тъмни на цвят. Майонезата с малко веро и нямаше и помен от нея.

Мисля, че няма да има проблем дори да си ги пера с четка и някакъв препарат Peace

# 6
  • Мнения: 1 679
Не съм виждала, не можах да намеря и снимки

# 7
  • Мнения: 587
Да, аз също съм ползвала и се поддържат не по трудно от другите. Мият се с гъбичката и веро. Пък като се захабят съвсем .....хвърляш.

# 8
  • Мнения: 3 830
Не съм виждала, не можах да намеря и снимки

ето:













http://www.kasbahouse.com/images/90-0201.jpg

# 9
  • Мнения: 1 107
И според мен са много практични тези подложки-имах преди и много лесно се поддържат, а и не са скъпи-като се развалят просто ги хвърляш и купуваш нови. Има в ярки цветове, с които направо ти светва масата

# 10
# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз съм им хвърлила око, но ми изглеждат чупливи  Thinking Колко им е средното време на живот? Не че са много скъпи, но аз харесах 3 цвята и мислех да си взема. Има ли значение какъв е бамбука и каква му е цената? Щото има бамбукови постелки от по 2-3лв и такива от 15-20лв  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 830
Не са толкова чупливи. В много страни бамбукът се използва в строенето на къщи, дори над водата.

Аз си взех от евтините и съм много доволна. Гледах и от по-скъпите, но не ми харесаха разцветките. Бяха все светли, а на мен по-тъмното ми изглежда по-красиво Peace

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Не са толкова чупливи. В много страни бамбукът се използва в строенето на къщи, дори над водата.

Аз си взех от евтините и съм много доволна. Гледах и от по-скъпите, но не ми харесаха разцветките. Бяха все светли, а на мен по-тъмното ми изглежда по-красиво Peace

Ама и аз съм един Плюшкин, ще кажеш, че мнооого пари струват  hahaha Ще си взема и аз от по-евтините на първо време и ако съм доволна може да си взема и от по-скъпите  Laughing

# 14
  • Мнения: 512
От години ползваме такива. Имам в най-различни цветове, сменям си ги според настроението и сезона - пролетно време - зелени, оранжеви, сега са по-тъмни...
Много са красиви и си харесвам масата с тях. Практични са. Мия ги под течаща вода, след известно време поизбледняват, но нищо, купувам нови.

Общи условия

Активация на акаунт