Преводач за Италия – болно детенце!

  • 617
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравейте мили хора!
Аз съм една от майките, пищеши във форума с увреждания! Обръщам се към вас за да ви помоля за помощ, за едно прекрасно детенце от нашия форум!
Тя се казва Цвети, на 2 годинки е, но няма да познаете, че е на толкова, мъничка, сладичка и  с тежка съдба! Не може да се смее, не може да играе, вече трудно и ходи. Няма сили милото мъниче. Кардиолозите в България, не могат да помогнат на малката принцеса, и нейната борбена баба успя да намери доктор и болница в Италия, това е НИГУАРДА в Милано, която да подаде ръка и оперира сладката и внучка. Проблема е следния, майката и бабата на Цвети не говорят италиански, а имат нужда от човек, който да е с тях и да им бъде устицата и гласеца, с който те да могат да комуникират с италианските доктори и сестри! Всъщност до 27 януари те ще разполагат с такъв човек, който обаче след това е ангажиран и не може да остане с тях!
Моля ви, нека за пореден път докажем каква сила сме в този форум, нека намерим  някоя майка или близък нейн човек, който може да застане до тях в този труден момент и да подкрепи по този начин Цвети. Тя го заслужава!
Все още бабата на Цвети не знае точната дата на заминаването и като конкретни дати когато ще са там, чакат отговор от самата болница, и всички треперим, дано Цвети събере всичките си сили и изчака заветното оздравяване!

# 1
  • Мнения: 927
Мама Иги, защо не пуснеш линк в италиянската тема в " Родители в чужбина ". Сигурна съм, че ще има много отзивчиви мами, които да помогнат.
Дано оздравее миличкото детенце  Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 2 262
Не искам да трия темата защото сигурно много хора я прочетоха, но следобяд имахме ново развитие по темата, и нещата се отлагат за началото на март.
Благодаря на всички, които са се заинтригували от темата!
Писала съм и при родители в чужбина, но исках и тук да я сложа, защото влизат повече хора! Благодаря Иман!

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 21:14 от Mama Igi

Общи условия

Активация на акаунт