za izkustveniat bust

  • 6 127
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 421
interesuva me kakvo vi e mnenieto za izkustveniat bust? kakto se kazva na kantar sam dali da ne legna "pod noja".nadiavam se s vasite mnenia pone malko da si raziasnia dali naistina go iskam,ili e momentno sastoianie povliano ot hiliadite reklami s gotini madami s golemi "balkoni" taka dobre izglejdat, a kato se zamislia i
za liatoto na plaja oh...otdelno kato sam slusala za stranichnite efekti i nastrahvam
neznam ..pisete

# 1
  • Мнения: 1 282
Пусни си търсачката, има няколко теми за силиконовия бюст.  Peace

# 2
  • Мнения: 5 539
Откакто видях резултатите от уголемяването на гърдите в тази тема, се отказах трайно от подобни идеи Confused

# 3
  • Мнения: 730
Откакто видях резултатите от уголемяването на гърдите в тази тема, се отказах трайно от подобни идеи Confused


И какво им има на резултатите не разбрах newsm78
Аз съм ЗА,даже мисля да лягам под ножа съвсем скоро,но няма да слагам силикон,защото си имам материал,само дето бюста ми е тръгнал към пъпа Joyи мисля да го повдигам и ако не ме удовлетвори резултата ще си сложа и имплантанти FlutterИзобщо не ме е страх bowuu

# 4
  • Мнения: 4 435
Не знам,ама имаше три уникални на тия снимки.Много се смях.Иначе аз съм "за".Но три ме убиха от смях. #Crazy hahaha

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Някои бяха просто страховити-как какво им е Shocked

# 6
  • Мнения: 730
Някои бяха просто страховити-как какво им е Shocked

И на мен не ми харесват някои резултати,но има значение и изходното положение на бюста,а ако става въпрос за страховитите белези-ами какво искаш това е операция все пак,а и белега е много пресен,след време става незабележим Peace

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Не става въпрос за белезите то ми е ясно,че е операция.На някои зърната стояха просто ужасни на фона на гърдите.

# 8
  • Мнения: 1 179
interesuva me kakvo vi e mnenieto za izkustveniat bust? kakto se kazva na kantar sam dali da ne legna "pod noja".nadiavam se s vasite mnenia pone malko da si raziasnia dali naistina go iskam,ili e momentno sastoianie povliano ot hiliadite reklami s gotini madami s golemi "balkoni" taka dobre izglejdat, a kato se zamislia i
za liatoto na plaja oh...otdelno kato sam slusala za stranichnite efekti i nastrahvam
neznam ..pisete

Ами мога да ти кажа, че пластичен хирург и без да го питам ми е казал, че е адски вредно, болезнено, а да не говорим, че и неестествено. Но всеки сам си преценява. Имай предвид, че на един може да му понесе добре самата операция, а на друг не, т.е. може да отхвърли имплантите, просто прецени плюсовете и минусите.

# 9
  • Мнения: 5 622
Аз не видях нищо смешно в темата със снимките която коментирате  Thinking

И да, силиконовите гърди стоят изкуствено, но мен например това не ме приеснява. Който е фен на естествените форми да си носи естествените си гърди  Grinning Друг е въпроса, че след време гърдите се поотпускат и понаместват така, че спокойно можеш да ги объркаш и с естествени  Peace

# 10
  • Мнения: 61
 newsm10 ВЯРНО Е !

# 11
  • Мнения: 421


[/quote]
Ами мога да ти кажа, че пластичен хирург и без да го питам ми е казал, че е адски вредно, болезнено, а да не говорим, че и неестествено. Но всеки сам си преценява. Имай предвид, че на един може да му понесе добре самата операция, а на друг не, т.е. може да отхвърли имплантите, просто прецени плюсовете и минусите.
[/quote]

kazvas che e adski vredno kakvo tochno imas predvid za koe ,samiat material li ili operaciata ?

# 12
  • Мнения: 421
pak se obarkah s tezi citati  Embarassed

# 13
  • Мнения: 5 622
А можеш ли да се опиташ да пишеш на кирилица?

Значи аз да кажа каквото знам и мисля- тук колкото хора, толкова и мнения...За вредно..не знам да е вредно, като изключим това, че ако импланта е поставен подмускулно, с времето мускулът атрофира в известна степен, а ако е надмускулно, под жлезата, атрофира жлезата... Самият имплант е безвреден, в смисъл не е канцерогенен или друго, каквото можеш да чуеш. Рисковете са свързани предимно с опасността от капсулна контрактура, което е и най-често срещаното усложнение след поставяне на импланти. И въпреки това не е на всяка втора жена, така, че споко  Peace Рискове има и други, но темата е ужасно обширна, а ти щом искаш да се подложиш на такова нещо е редно да се информираш надлежно, наистина има много, много за четене..

А най-трудното нещо ще бъде изборът на хирург..Но като стигнеш д там, ще видиш сама  Wink

Успех  Hug

# 14
  • Мнения: 2 936
а защо трябва да се допитваш до форум ,за да поставиш импланти или не? прецени си сама за себе си-искаш или не!
те рекламите и снимките по списанията ,няма да спрят да се появяват-така че винаги ще ги виждаш и ще те изкушават  Wink

както ти е написала Буба ,при всеки е различно,едни имат проблеми,други нямат...

Общи условия

Активация на акаунт