Лазерно лечение на разширени вени във Варна ???

  • 1 639
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
  Здравейте и честита Нова 2008 година, нека бъде здрава и много щастлива и на всеки да сбъдне мечтите!
  Може да Ви се стори малко странна темата, но не знам кого да попитам и се надявам да  можете да ми помогнете.  От доста време все си влачех една  изключително неприятна болка в крака и все си казвах, че е просто от преумора. Да ама не, ходих на съдов хирург и ми каза , че имам разширена вена и било хубаво да се махне. Разбрах, че имало лечение с лазер тук във Варна , но не знам къде, в коя болница  и какви са отзивите, не знам какво да правя да си я търпя и да си я мажа  с мехлемите или да предприемам нещо друго? Моля Ви, ако знаете нещо по въпроса пишете ми, благодаря Ви предварително!

# 1
  Здравейте, от 20 г. страдах от разширени вени,след това се получи тромбофлебит,в Шумен и Варна не ми помогнаха затова отидох Токуда- София и се оперирах,сега се възтановявам успешно,лазерното лечение не е гаранция за успех,така ми казаха лекарите.

# 2
Здравейте. Лазарно лечение знам че има в здравен център ВЕГА на ул. Русе 23, ет 3
тел.60-22-63 , или пробвай от услуги за нов телефон.успех

Общи условия

Активация на акаунт