Отговори
  • Мнения: 8
Мили мами, аз живея до Софийския Университет и очаквам бебе до месец, а не мога да намеря личен лекар, при когото да го запиша като се роди. Ако знаете специалисти в този район и по принцип в центъра, моля ви пишете. Много съм притеснена, защото се оказа, че Вита примерно нямат договор със Здравна каса, а и отказват домашни посещения. Там не можеш да запишеш личен лекар на детето си, само можеш да то заведе на платен преглед. Някой знае ли дали педиатрите от Шейново могат да бъдат и лични лекари?

Оказва се голям проблем. Можеш да заведеш бебето на лекар и да си платиш като поп, но не можеш да го запишеш да си има личен лекар, както е изискването по закон.  #2gunfire

Ще съм ужасно благодарна, ако можете да ми помогнете. Още повече, ако познавате някой, който говори и английски, тъй като съпруга ми е чужденец, но това не е задължително условие....

# 1
  • Мнения: 82
Чула сьм добри отзиви за д-р Шумилина, педиатър в бившата Т .Киркова в отделението за новородени.Препоръчаха ми я като страхотен специалист и преглеждаше в МЦ Света Петка също на бул. Левски, преди Дондуков пряка в дясно беше, която извежда към ИСУЛ.Не записах синът ми при нея, защото първо баткото е при друга педиатърка , от която също съм страшно доволна, и второ ни е далече.Но за съжаление чух, че са се преместили в поликлиника в Борово, но дали целият МЦ, това не мога да ти кажа. Знам , че д-р Шумилина работи със здравната каса. Не ти пречи да провериш, ето и тел. на МЦ 0899 90 80 11   944 26 59 ул. Стара планина 32.

# 2
  • Мнения: 1 322
Аз препоръчвам д-р Ваня Калева от МЦ "Детско здраве".

# 3
  • Мнения: 8
Благодаря за бързите отговори, ще се опитам да се свържа с тези лекари. Дано да имаме късмет.

Общи условия

Активация на акаунт