Ваксина Пентаксин

  • 5 031
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
Ваксина Пентаксин
Първи прием!
Кога?
БЛАГОДАРЯ!
 Hug

# 1
  • Мнения: 403
При нас беше при навършени 2 месеца.

# 2
  • Мнения: 941
При нас беше при навършени 2 месеца.
и при нас така

# 3
  • Мнения: 9 973
1 мес. след хепатит,тоест на 2 месеца Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 672

точно така. Ако е здраво бебчето Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 627
Ние бяхме почти на 3 месеца когато ни биха първата доза

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Ако всичко е ОК се бие на втория месец, общо 3 поредни месеца. Реимунизация една година след последния прием.
Първият прием при нас беше почти на 7 месеца.
Важното е веднъж като се почнат да се спазват сроковете.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 242
Важното е веднъж като се почнат да се спазват сроковете.
Ммм, не е страшно, ако има повече от месец м/у ваксинациите, важно е да не е по-малко от месец! Първата му я биха на 2 м., но сега на 3м. не бихме, не можахме да си я набавим, а и точно всички в къщи (без мъжа ми) бяхме преболедували. Затова втората васкина ще му я бият на 4м. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
Важното е веднъж като се почнат да се спазват сроковете.
Ммм, не е страшно, ако има повече от месец м/у ваксинациите, важно е да не е по-малко от месец! Първата му я биха на 2 м., но сега на 3м. не бихме, не можахме да си я набавим, а и точно всички в къщи (без мъжа ми) бяхме преболедували. Затова втората васкина ще му я бият на 4м. Peace
Да, аз съм написала да се "спазват сроковете", като знам, че в листовката на ваксината си пише, че срока е до 2 месеца. Предполагам, че тя като си ги купи ще го прочете.Peace

Това е важно - към авторката - ако можеш си купи и трите бройки и тогава почвай, че наистина трудно се намират.

# 9
  • София
  • Мнения: 609

точно така. Ако е здраво бебчето Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 4 585
И на моя син му я биха на 2 месеца. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 541
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА
НИЕ СМЕ НА 2 МЕСЕЦА И 23 ДНИ ,НО ОЩЕ НЕ НИ Е СЛОЖЕНА
ТЕПЪРВА ПЕДИАТАРА ЩЕ Я НАБАВЯ ЗА ВСИЧКИ БЕБЕТА
ПРЕТИСНЯВАМ СЕ ДА НЕ СТАНЕ КЪСНО ЗА НАС ДОКАТО СЕ НАБАВИ ВАКСИНА ЗА ДА СЕ ИМЪНИЗИРАТ ВСИ4КИ БЕБОЦИ В КВАРТАЛА Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Поне като ще чакате да ти кажа, че педиатрите по принцип я продават на по - ниска цена, в аптеките е по 63 лв. Можеш и ти да си я набавиш, а той само да ви я поставя. Няма да закъснеете, вече писах - първата ни я биха на почти 7 месеца.
Моля те, пиши с малки букви, писането с големи букви се приема като крещене!

# 13
Първата е на навършени 2 месеца, после на 3, също и на 4 -тия

# 14
  • София
  • Мнения: 1 541
Поне като ще чакате да ти кажа, че педиатрите по принцип я продават на по - ниска цена, в аптеките е по 63 лв. Можеш и ти да си я набавиш, а той само да ви я поставя. Няма да закъснеете, вече писах - първата ни я биха на почти 7 месеца.
Моля те, пиши с малки букви, писането с големи букви се приема като крещене!
ок
извинете - не знаех това за буквите
 Joy

Общи условия

Активация на акаунт