www.fossil.com -някой пазарувал ли е?

  • 13 293
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 376
Момичета поръчвали ли сте от този сайт?Мъжа ми страшно много си хареса един часовник и искам да го изненадам за рожденния ден.В Русе предлагат само на едно място Fossil и то избора е толкова ограничен,че...

# 1
  • Мнения: 281
Мила, имаш ли регистрация там? Харесах си едни слънчеви очила и видях, че над 40$ има безплтна доставка! Та тръгнах да се регистрирам и при попълването на адреса ми отвори падащ панел само със щатите! Май не важи за БГ!

# 2
  • Мнения: 3 376
Ами не,не съм правила регистрация.Сега ще им пиша да ги питам дали ще доставят до Бг и може да се комбинираме ако стане Peace

# 3
  • Мнения: 1 465
Днес без малко да поръчам едно малко колие от там - правят частна разпродажба в един френски сайт - ето този http://www.vente-privee.com/vp3/coKUserId.aspx

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Днес без малко да поръчам едно малко колие от там - правят частна разпродажба в един френски сайт - ето този http://www.vente-privee.com/vp3/coKUserId.aspx
Няма как да се поръча от България

# 5
  • Мнения: 797
Момичета поръчвали ли сте от този сайт?Мъжа ми страшно много си хареса един часовник и искам да го изненадам за рожденния ден.В Русе предлагат само на едно място Fossil и то избора е толкова ограничен,че...

Сайта е само за САЩ, няма доставка до България Naughty

# 6
  • софия
  • Мнения: 25 193
Момичета поръчвали ли сте от този сайт?Мъжа ми страшно много си хареса един часовник и искам да го изненадам за рожденния ден.В Русе предлагат само на едно място Fossil и то избора е толкова ограничен,че...


Не е хубаво на любим човек да подаряваш часовник. Казват, било на раздяла.

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 07:30 от zvanche

# 7
  • Мнения: 3 376
Не е хубаво на любим човек да подаряваш часовник. Казват, била на раздяла.

Да, вчера и на мен ми го казаха...Часовника отброявал часовете,които оставали.. Confused

Отговориха ми днес-наистина нямат доставка до България Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 4 916
Момичета поръчвали ли сте от този сайт?Мъжа ми страшно много си хареса един часовник и искам да го изненадам за рожденния ден.В Русе предлагат само на едно място Fossil и то избора е толкова ограничен,че...


Не е хубаво на любим човек да подаряваш часовник. Казват, била на раздяла.

Преди 7 години, когато с мъжа ми още бяхме гаджета, той ми подари часовник. Още го нося и още сме заедно.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Момичета поръчвали ли сте от този сайт?Мъжа ми страшно много си хареса един часовник и искам да го изненадам за рожденния ден.В Русе предлагат само на едно място Fossil и то избора е толкова ограничен,че...


Не е хубаво на любим човек да подаряваш часовник. Казват, била на раздяла.

Преди 7 години, когато с мъжа ми още бяхме гаджета, той ми подари часовник. Още го нося и още сме заедно.

Е, явно часовника е настроен за след 7 години  Joy...

# 10
  • Мнения: 4 916
Момичета поръчвали ли сте от този сайт?Мъжа ми страшно много си хареса един часовник и искам да го изненадам за рожденния ден.В Русе предлагат само на едно място Fossil и то избора е толкова ограничен,че...


Не е хубаво на любим човек да подаряваш часовник. Казват, била на раздяла.

Преди 7 години, когато с мъжа ми още бяхме гаджета, той ми подари часовник. Още го нося и още сме заедно.

Е, явно часовника е настроен за след 7 години  Joy...

 newsm78

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Като се подарява часовник,другият трябва да ти даде няколко стотинки,все едно го е купил от теб и няма да е вече на раздяла.Спокойно подарявай Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 376
Ааа,имало начин значи... GrinningАз хубаво да подаря, ама той си е харесал само един часовник и него иска и това е.
Ще проверя дали могат да ми го поръчат от магазина,който имаме тук,макар че изобщо не ми се вярва да стане.

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ааа,имало начин значи... GrinningАз хубаво да подаря, ама той си е харесал само един часовник и него иска и това е.
Ще проверя дали могат да ми го поръчат от магазина,който имаме тук,макар че изобщо не ми се вярва да стане.


Дай да го видим и ще проверя в Плевен дали има такъв!

# 14
  • Мнения: 3 376
Много ти благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Този е  http://www.fossil.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?l … d=1000251&N=0

Май е от новите модели,дано да го има.От другите държави само в Англия го имат засега.

Общи условия

Активация на акаунт