Всекидневни проблеми с болното ми дете

  • 1 158
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Дъ6теря ми е с епиле6сия,у4и по индивидуална програма в масово у4или6те.Всеки ден имаме проблеми с някое дете или госпожа,привикват ме постоянно да ми се оплакват,ве4е незнам какво да правя и кой може да ми помогне.Проблемите стават,когато някой я дразни или удари.Но в о4ите на госпожите все тя е виновна.Утре сутринта пак трябва да съм в у4или6те,4е днес пак е станало не6то.Моля ви ако някой има подобен проблем да ми сподели как се справя,

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Имах в предишното училище проблем, но смених училището. На родителите обясних за проблема на моето дете и децата много го обичат и го обгрижват. Обяснявам на моето дете, че не бива да се бута да се грижи за децата. Госпожата като му даде задача той се чувствува ангажиран, не го дели, много ме е страх, като пораснат още малко и като ги затресе пуберитета, ами и те се чудят каква глупост да направят. Кой клас е детенцето.

# 2
  • Мнения: 42
Мили майки съчуствам ви и ви разбирам .аз също имам болно дете с хемофилия и е трудно да те разберат хората или децата в училище че тия деца трябва по внимателно да играят без големи физически натоварвания.а да не говорим за побой това е апсурдно.но при нас дори една госпожа си позволи да плесне два шамара на синът ми.е питам защо и какаъв е нейния пример да няма насилие при децата а още повече и при тези със здравословни проблеми.незнам как да се отнасям към наглите и безчуствени хора

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Поначало никой с никой не бива да бие, но няма дежурни учители, както би трябвало да има на всеки етаж и в двора

# 4
  • Мнения: 179
В на6ето у4или6те има дежурни у4ители,но те освен да си клукарстват из коридорите,ни6то друго не правят.

Общи условия

Активация на акаунт