На 1 и 3 месеца,а караме предимно на кърма?

  • 991
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Здравейте,
имам следното питане, дъщеря ми от почти 4 месеца предимно се храни с кърма,захранена е спочти всичко и до преди не съм имала проблеми да се храни и то с апетит,  но сега едвам хапва от3 до 10лъжици максимум и то   с триста зора, лекарката казва, че е от зъбите и давам сироп за апетит оот време на време,но и той не действа особенно/не сме се мерили скоро и незнам дали е отслабнала/освет това не съм я насилвала да яде ,но почвам да изпадам в паника вече щом дойде време за хранене.нека и мами сподобен проблем пишат ,ако имат разрешение .Нормално ли е това или е някакъв друг проблем?Благодаря!

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 22:06 от ceceyy

# 1
  • Мнения: 5 760
Възрастта на бебето е малка и е добре да минете само на кърма за няколко дни-4-5 и след това постепенно да се върнете към пюретата, първо обедното и също да давате към него по 30-40 мл. мляко. Не бързайте с другите храни. Нованта тенденция е захранването да започне най-рано след навършен 4 м.

# 2
  • Мнения: 117
благодаря, но дъщеря ми е на година и 3 месеца
, явно не съм се уточнила!

# 3
  • Мнения: 5 760
Явно нещо не съм разбрала. Възможно е да е от зъбите, но все пак трябва да се храни и с други храни- предлагайте и супи(месни или зеленчукови) и по- течна храна-мляко с бисквинти или бишкоти. Може да помогне! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт