Saprugat mi iska vtoro dete, a az - po - skoro ne

  • 1 411
  • 15
  •   1
Отговори

    Imame momichence na 5 godini, no mnogo mi se nasabra prez poslednite godini - bolni roditeli ( moi ), problemi v rabotata, problemi sas sapruga, chesto boleduvashto dete. I takmo se pochuvstvah malko po- dobre i saprugat veche zaplashitelno nastoichivo iska vtoro. Loshoto e, che za parvoto sam vodila strashni voini za gledachka, kogato tragnah na rabota, a toi vse iskashe i go pravihme da ia prashta pri svekar mi i svekarva mi - v drug grad sa. Nashite ne mogat mnogo da pomagat, zashtoto imat seriozni problemi sas zdrawe( bashta mi e istinski invalid ot 4 godini ) i stavam super zavisima ot nego i roditelite mu.
  E, stiga tolkova za sega

# 1
  • Мнения: 2 498
Аз мисля, че за да се направи едно дете, то трябва да е желано от двамата.....ти си знаеш най-добре какво ви е положението....и щом не си готова , ами няма да бебеправите.....кажи му го на съпруга ти точно и ясно-седнете и се разберете по въпроса......

# 2
  • Мнения: 2 131
Аз мисля, че за да се направи едно дете, то трябва да е желано от двамата.....ти си знаеш най-добре какво ви е положението....и щом не си готова , ами няма да бебеправите.....кажи му го на съпруга ти точно и ясно-седнете и се разберете по въпроса......
Точно така  newsm10 Иначе - ако искаш да не забременееш, това може да стане и без съпругът ти да знае. Обаче едва ли лъжите са подходящ вариант. Най-добре е да има яснота в отношенията.

# 3
  • Мнения: 274
Твойта лесна - моя иска трето.....

# 4
  • Мнения: 2 556
И моят иска трето, то и аз искам, ама не си представям пак да съм бременна 9 месеца  #Crazy

# 5
  • Мнения: 274
Сори за офф-топика.
Бременността ми е най-малкия проблем, даже и раждането. След това идва истинският гърч. Тате си ходи на работа, а мама опъва каиша в къщи с децата.....не, благодаря!

# 6
  • Мнения: 421
ох...не знам какво да ти кажа,освен,че едно дете наистина трябва да е желано.
Аз искам да имам 3 деца...но вече започвам да се страхувам,защото Милото не се включва изобщо в отглеждането на малката и някак си ...не забелязвам да изпитва нужда да е с нея.Дори когато си е вкъщо,като че ли...не и обръща особено внимание.Въпреки това и той иска три деца,но ако ще ги "гледа" както малката май няма да го огрее Sad

# 7
  • Мнения: 2 556
rali, аз съм сигурна, че ще избутам едната година най-трудно гледане на бебе после, но бременността е тази, която ме тръшва, само като си се представя бременна и ми се изправя косата  Confused Та не знам дали ще се навия и кога на трето дете, иначе принципно много ми харесва идеята.

# 8
  • Мнения: 4 668
Разбирам те ... Самата аз , също не искам второ дете и то не защото имаме някакви проблеми  Confused
Смятам , че синът ми има нужда от мен на 100 % , а ако имам като предишната бременност  Sick не ми се говори просто , няма да мога да се занимавам с него .
Имам доста добра и доходна работа , не искам да зарежа всичко ей така , само за да раждам второ .
Мъжът ми не настоява , въпреки че знам че иска . Дори смята , че е по- добре да са с малка разлика .
Но аз си знам ,че ще полудея и ще стане страшно ...
Ако имам второ ще е поне след 6-7 години ...

Както и да е - разбира се ,че няма да раждаш щом не искаш и не се чувстваш готова . А най - малко , за да го дадеш на свекърите  Close

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Абе то и аз 12 г. не исках второ,ама сега нямам търпение да гушна третото.

Човек никога незнае !

Моля да пишеш на кирилица,направо се измъчих докато те прочета !  Peace

Пожелавам ти успех ! Peace

# 10
  • Мнения: 3 622
Блазя ви  Sad
Аз искам второ пък мъжът ми нещо се дърпа  Sad

# 11
  • Мнения: 1 817
Аз мисля, че за да се направи едно дете, то трябва да е желано от двамата.....ти си знаеш най-добре какво ви е положението....и щом не си готова , ами няма да бебеправите.....кажи му го на съпруга ти точно и ясно-седнете и се разберете по въпроса......
Абсолютно подкрепям! Peace

# 12
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Аз мисля, че за да се направи едно дете, то трябва да е желано от двамата.....ти си знаеш най-добре какво ви е положението....и щом не си готова , ами няма да бебеправите.....кажи му го на съпруга ти точно и ясно-седнете и се разберете по въпроса......

Ако прекалено настоява, знаеш, има си хапчета, спирали. Той може и да не знае за тях. Пък нека си мисли, че прави бебе. Въпреки думите ми, смятам, че това е много краен вариант и не това е правилният начин. Кожи му, чи искаш още 2-3 год. почивка и чак тогава поговорете. Може дотогава пък ти да си размислила.

Никой обаче не може да накара една жена да има деца ако тя самата не иска.

# 13
  • Мнения: 3 423
То и аз искам много неща, ама няма.
Като не си готова за дете, няма какво
да се пънеш само защото на мъжа ти
му се приискало. Щом си уморена, не
си струва да се гърчиш допълнително.
Мъжът ти ще си грабне оная работа
под мишница и ще си вее байряка, а
ти ще опъваш. Ще дойде време, когато
сама ще поискаш, сигурна съм. Късмет!

# 14
  • Мнения: 343
Ако прекалено настоява, знаеш, има си хапчета, спирали. Той може и да не знае за тях. Пък нека си мисли, че прави бебе. Въпреки думите ми, смятам, че това е много краен вариант и не това е правилният начин. Кожи му, чи искаш още 2-3 год. почивка и чак тогава поговорете. Може дотогава пък ти да си размислила.

Никой обаче не може да накара една жена да има деца ако тя самата не иска.
[/quote]

Аз съм на същото мнение.Сложи си спирала, пък той да си мисли, че прави дете.Пък, когато решиш я махни.

Общи условия

Активация на акаунт