За 36 СОУ Максим Горки или друго в Белите брези

  • 75 708
  • 263
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Моето бръмбарче е на 6 и наесен може да тръгне на училище. Дали става 36 СОУ Максим Горки? Или въобще някое хубаво в Белите брези?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Няма ли никой в Белите брези?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ти имаш дете на 6?

# 3
  • Мнения: 3 161
Какво училище в Белите брези? Единствено 126то на бул. България, моето, но Максим Горки се води по-готино май. Отиди на място и разгледай, говори с учителки, нямам повече инфо.

# 4
  • Мнения: 998
Доколкото знам 126то, вече е сьвсем различно от това в което ние сме учили! Имало нов, много добьр директор, който си вьршел добре работата! А пьк моя приятелка си премести детето от 36то, защото вьв втори клас, направиха родителска среща и казаха, че класьт на дьщеря й е проблемен и не можели да се справят  Shocked !!! Представям си щом вьв втори клас не могат да се справят, какво ли ще правят в осми   Thinking ?????  Другия вариант е 51во, до кино Урвич, но за там само лоши отзиви чувам!!!!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Цитат на: DEianaZ
Ти имаш дете на 6?
Нямам Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile това е детето, за което се грижа  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 6 314
Аз съм един горд възпитаник на 36-то основно училище Максим Горки  Laughing
Ако училището си е запазило традициите и принципите, ще е страхотно.
Материалната база беше много добра, учителите - също.
Дадоха ми невероятна база и основа, на която да стъпя.

Ще ми е интересно да науча дали продължава да е едно от добрите училища в София и кои от преподавателите са още там... ех, подгони ме носталгия.

# 7
  • Мнения: 7 831
Цитат на: Mamma
Аз съм един горд възпитаник на 36-то основно училище Максим Горки  Laughing
Ако училището си е запазило традициите и принципите, ще е страхотно.
Материалната база беше много добра, учителите - също.
Дадоха ми невероятна база и основа, на която да стъпя.


  202uu  Потвърждавам с две ръце! аз също съм възпитаник на 36 у-ще.
След мен май го направиха и гимназия?!?

# 8
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Цитат на: Mamma
Ще ми е интересно да науча дали продължава да е едно от добрите училища в София и кои от преподавателите са още там... ех, подгони ме носталгия.


Преди година и половина видях моята класна(Мирчева-по пеене)тя ми каза,че имат добър директор и училището е предпочитано от много хора извън квартала т.е. наплива е голям.Петрова по руски също била още там,но за съжаление това е информация от преди 18мес. Sad
Надявам се нещата да са по същия начин и сега Laughing

# 9
  • Мнения: 6 314
Цитат на: Ellypr
аз също съм възпитаник на 36 у-ще.
След мен май го направиха и гимназия?!?


Иха - с теб даже сме се засякли там... а и сигурно сме били съседки  Laughing

По-късно го направиха гимназия.
Аз съм 76-ти набор, излезнах от 36-то след 7-ми клас, 90 година и все още си беше основно училище.
От там са ми най-милите спомени.

# 10
  • Мнения: 6 314
Цитат на: teopr
Преди година и половина видях моята класна(Мирчева-по пеене)тя ми каза,че имат добър директор ... Петрова по руски също била още там...


Леле как ми събуди спомените.
Аз пеех в хора при Мирчева и ходех на солфеж, а Петрова ми беше любимка - с нея сме родени на една дата и всяка година си черпехме заедно. Тя пък беше първа приятелка с моята класна - Чукова и непрекъснато бяхме заедно по екскурзии, екскурзионни и т.н.

Уфф..... искам да се върне времето назад.

# 11
  • Мнения: 7 831
Цитат на: Mamma
По-късно го направиха гимназия.
Аз съм 76-ти набор, излезнах от 36-то след 7-ми клас, 90 година и все още си беше основно училище.
От там са ми най-милите спомени.


Аз съм '72, но със сестра ми си съученичка тя е '76  Wink .

# 12
Най-големия ми син учи в 126 и е много доволен.На наши приятели децата са в 36 и те казват добри неща за него, но от Бели Брези е по-далеч и ако си без кола зимата е малко кофти.

# 13
  • Мнения: 1 983
Цитат на: teopr
Цитат на: Mamma
Ще ми е интересно да науча дали продължава да е едно от добрите училища в София и кои от преподавателите са още там... ех, подгони ме носталгия.


Преди година и половина видях моята класна(Мирчева-по пеене)тя ми каза,че имат добър директор и училището е предпочитано от много хора извън квартала т.е. наплива е голям.Петрова по руски също била още там,но за съжаление това е информация от преди 18мес. Sad
Надявам се нещата да са по същия начин и сега Laughing

лелеееееее,аз също съм учила там(много по-малка съм от вас Embarassed ) и Мирчева ми беше любимата учителка,наистина е добро училището,а и сега чувам добри неща за него

# 14
  • Мнения: 1 983
Цитат на: Mamma
Цитат на: teopr
Преди година и половина видях моята класна(Мирчева-по пеене)тя ми каза,че имат добър директор ... Петрова по руски също била още там...


Леле как ми събуди спомените.
Аз пеех в хора при Мирчева и ходех на солфеж, а Петрова ми беше любимка - с нея сме родени на една дата и всяка година си черпехме заедно. Тя пък беше първа приятелка с моята класна - Чукова и непрекъснато бяхме заедно по екскурзии, екскурзионни и т.н.

Уфф..... искам да се върне времето назад.

аз също пеех в този хор,каква е учителка е-просто невероятна,от нея знам всички най-известни бг песни и ни беше адски приятно да ги пеем при нея,стига че се отклоних от темата Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт