Пратете ме при ДОБРА педикюристка

  • 2 645
  • 15
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Още е рано да ходим с чехли навън, но си мисля, ме не е лошо да почнем да се подготвяме.....ей го къде е май месец Crazy
та на въпроса - искам да си намеря някоя наистина добра педикюристка, в района Младост, Плиска, Мусагеница, Изток....горе-долу там, която да може да прави и медицински педикюр и да е наистина кадърна жена Peace чакам препоръки Hug

# 1
  • Мнения: 18 542
И аз търся, ама за сега удрям на камък.
Препоръчаха ми салона на Стар Найлс, но той не е в този район.  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 5 103
Моята е добра на Стамболийски и е салона, който иска тел. на ЛС да пише.

# 3
  • Мнения: 149
Кака така идва май  Rolling Eyes за мен това е целогодишна процедура
иначе младост 2 рума на първия етаж
търсите Зори
определено си я бива  Naughty

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Кака така идва май  Rolling Eyes за мен това е целогодишна процедура
иначе младост 2 рума на първия етаж
търсите Зори
определено си я бива  Naughty

естествено, че е целогодишна, но като че  зимата не си давам толкова зор специално да ходия на педикюр, по-скоро в домашни условия се правя Crazy
а ще ми обясниш ли къде е тоя рум?
Подминавам МкДоналдс, карам нагоре все едно посока МВР Академията, и на светофара преди  Хит завивам в  дясно, и там в края на улицата? това ли е РУМа?

# 5
  • Мнения: 117
RS  А на теб  защо  ти  е  необходим  медицински  педикюр ?

# 6
  • София
  • Мнения: 478
Ще се възползвам от темата да попитам дали някой знае добра педикюристка, която да ходи по домовете, че моята замина за чужбина Confused

# 7
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
RS  А на теб  защо  ти  е  необходим  медицински  педикюр ?

ами искам и майка ми да заведа, а тя има отдолу едно твърдо такова, точно на "възглавничката" под пръстите и е установила, че и трябва медицински

# 8
  • Мнения: 636
Аз съм доволна от моята педикюристка. Дали прави медицински педикюр не съм сигурна, но мога да я питам ако решиш да я посетиш. Салонът се намира в търговския център срещу бл. 48 в Младост 1 (сравнително нов център, по-известен с магазина на Горене). Работи с продукти на OPI и STAR Nails.

# 9
  • Мнения: 117
  RS  това  твърдичкото  отдолу  на  възглавничката  на  пръстите   най - вероятно  е  просто  удебелена  мъртва  кожа ,  която  се  отстранява  с  кюрета .  Д руг  е  въпроса  ако  я  боли  и  и  пречи  при  ходене .  В  такъв  случай  става  въпрос  за  кокоши  трън  ,  който  се  крие  под  тази  удебелена  мъртва  кожа .  Тогава  след   отстраняването  и  с  кюретата  задължително  трябва  да  я  заведеш  на  кожен  лекар  да  и  го  изгорят .

P.S.  извинявай  че  те  разпитвам  в  детайли ,  но  се  занимавам  с  това  професионално  и  ми  стана  интересно Grinning

# 10
  • Мнения: 3 622
Имам чудсна маникюристка, но е във Варна  Peace

# 11
  • Мнения: 149
RS  А на теб  защо  ти  е  необходим  медицински  педикюр ?

да
предпоследната спирка на 306 автобус
червена зграда не може да не я познаеш   bouquet

# 12
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
  RS  това  твърдичкото  отдолу  на  възглавничката  на  пръстите   най - вероятно  е  просто  удебелена  мъртва  кожа ,  която  се  отстранява  с  кюрета .  Д руг  е  въпроса  ако  я  боли  и  и  пречи  при  ходене .  В  такъв  случай  става  въпрос  за  кокоши  трън  ,  който  се  крие  под  тази  удебелена  мъртва  кожа .  Тогава  след   отстраняването  и  с  кюретата  задължително  трябва  да  я  заведеш  на  кожен  лекар  да  и  го  изгорят .

P.S.  извинявай  че  те  разпитвам  в  детайли ,  но  се  занимавам  с  това  професионално  и  ми  стана  интересно Grinning

няма нищо, даже ми помогна с информацията, май не и пречи като ходи, а само и е удебелена,дано не е такъв гаден трън newsm78

# 13
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
RS  А на теб  защо  ти  е  необходим  медицински  педикюр ?

да
предпоследната спирка на 306 автобус
червена зграда не може да не я познаеш   bouquet


много ти благодаря, удобно ми е там  и мисля да отида
би ли ми пратила координати на лични, за да си запиша час Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 231
Да попитам в района на Надежда дали някой е намерил добра педикюристка?

Общи условия

Активация на акаунт