о4ите и играят.нормално ли е?

  • 815
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
здравейте.детето ми е на 1,6год.забелязах, 4е както си стои,си събира о4ите.досега не се бе6е слу4вало,погледа и е центриран.питах педиатарката,каза 4е е нормално до 3 год.но мен това ме притеснява определено,как досега не се е слу4вало.възможно ли е да си играе,да си гледа нослето....слу4вало ли ви се и на вас това?споделете.мерси  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 914
До 6м. е нормално,но до 3г. Naughty това вече изобщо не е нормално Peace
Детето ти е на година и половина и е точно време за офталмолог,щом забелязваш че има нещо.
Успех Hug

# 2
  • Мнения: 66
Синът ми беше така на година и половина, ходихме при детски очен лекар и се оказа, че с едното оченце е късоглед. CryКаза ми да го наблюдавам една година и ако продължи да си криви погледа да го заведа отново.Сега няма кривене на погледа, но края на месеца ще го водя на преглед.
Най-добре заведи детето на лекар.Дано всичко да е наред.

# 3
  • Мнения: 263
Спомням си, че и синът ми като беше малък, когато си играеше и приближаваше предметите по-близо до очите си погледа му се събираше. Не съм го водила на лекар, защото смятах това за нормално, предвид че очния нерв, координацията не е съвсем укрепнала при малките деца.
За твое собствено успокоение го заведи на профилактичен преглед на очен лекар, ако това те притеснява.

# 4
  • Мнения: 3 914
предвид че очния нерв, координацията не е съвсем укрепнала при малките деца.

Това не е вярно,при новородени бебета Да

# 5
  • Мнения: 68
благодаря ви,6те я заведа на о4ен.днес и в4ера не го е правила,но това не ме успокоява.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Заведи детето на очен лекар имате проблем.

Общи условия

Активация на акаунт