Какви прибори за харанене?

  • 1 066
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 593
        Здравейте момичета!
 

  Чудя се какви прибори да купя малкия, на 1г. и 8 мес., пластмасови или метални. Гледам при пластмасовите виличката е с много едри зъбци и гигурно не може да се набожда храната. Вие как мислите? Какви ползвате? Мерси Hug

# 1
  • Мнения: 1 272
Храня дъщеря ми с метални прибори, същото важи и когато се опитва да се храни сама  Peace.

# 2
  • Мнения: 8 999
С нашите прибори.

# 3
  • Мнения: 24 467
Малкият е тъкмо на 1 г. и 8 месеца. От близо пет месеца се храни с приборите, с които се храним и ние. Нас ни отказаха именно пластмасовите вилици.

# 4
  • Мнения: 1 877
Направо с нашите яде...имаме си малки метални вилици и лъжици и така .Не съм купувала специални!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син също яде с метални пробори от нашия комплект, само, че от по- малките - виличка за торта и лъжичка за чай.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Взех пластмасова виличка,но нищо не може да се набоде с нея,затова ползва метална.Лъжички имаме и пластмасови и метални.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 041
Храня го отдавна с метални....просто побираха повече...а той беше злояд и си отваряше устата определен брой пъти на ядене...колкото хапнеше в това време, толкова....ама специално за пласмасовите вилички - има - нищо не набъждат само трошат, за нищо не стават....

# 8
  • Мнения: 5 393
Иво яде с нашите прибори.Има комплект пластмасови, но виличката е наистина безполезна. С лъжичката понякога хапва кисело мляко.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Храни се с нашите прибори от много време.

# 10
  • Мнения: 423
В началото на каката и купувах пластмасови лъжички, даже не от твърдата пластмаса, а от тези с меката, там където се лапа. По-късно минахме на металните. Дребния от началото е с металните лъжички за чай. И двамата не ползват вилици все още.

# 11
  • Мнения: 27 524
Метални, но подходящи. Аз съм му взела виличка, лъжичка и ножче на Дисни, които са си за малки деца.

# 12
  • Мнения: 873
скоро ми попадна една статия за вредата от пластмасовите прибори и съдове за хранене(особено онези,които се купуват от магазин за 1 лев) и се препоръчваше да се използват прибори от алпака или сребро.проверих колко струва 1 сребърна лъжичка-25лв. ooooh!
моето дете храня с пластмасови прибори и това ще са му първите прибори,когато започне да се храни само-купувам само марки за деца и не от 1-ия лев.смятам,че пластасата е по-безопана,ако си бръкне с лъжицата в окото Peace

# 13
  • Мнения: 24 467
Деси, Деси, ето как си пропуснала шансът за твоето дете да казват, че е родено със сребърна лъжичка в устата!

# 14
  • Мнения: 9 973
май всички са за метални прибори bowuu

Общи условия

Активация на акаунт