Стъргалка за люспи на риба

  • 1 809
  • 11
  •   1
Отговори
  • Майничка
  • Мнения: 12 482
Срещал ли е някой скоро такова животно в БГ магазин?
Не говоря за назъбения нож за чистене и кормене на риба, а точно за стъргалка за люспи, нещо подобно на белачка за зеленчуци. Виждала съм у приятели, но винаги е било някакъв чеиз я от баба, я от свекърва.

# 1
  • Мнения: 2 767
Виждала съм в магазин за домашни употреби  Peace ,цената и беше 3-4 лв.

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 482
Жива да си!  bouquet
Да не губя, значи, надежда и да продължавам да ръшкам по магазините.
Че онзи ден една ципура направо ми промени линията на живота. Laughing

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Баба ми ползва домашно направена и редовно си я сменя. Представлява удобна за хващане кръгла летвичка, а на върха е закована капачка от безалкохолно или бира Simple Smile
Удобно е в екстремни ситуации, като рибарски излет например. Все се намира бира и пирон Simple Smile

# 4
За мен най лесно почистването на риба е (може някой да се смее,но пробвайте),става с вилица.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Баба ми ползва домашно направена и редовно си я сменя. Представлява удобна за хващане кръгла летвичка, а на върха е закована капачка от безалкохолно или бира Simple Smile
Удобно е в екстремни ситуации, като рибарски излет например. Все се намира бира и пирон Simple Smile
Супер бързо и лесно Peace

# 6
  • Майничка
  • Мнения: 12 482
Янтра, ще пробвам в събота и ако действа, имаш едно голямо от мен, в произволно избран следюлски месец. Laughing

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Янтра кърми  Simple Smile Янтра обича домашни сладкиши Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 830
Това е добра идея с капачката от бира.
Ще намеря някой мъж да ми го измайстори, иска или не иска.... Twisted Evil Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 2 437
По едно време имаше в Метро.
Нашата е с контейнерче за люспите и така не хвърчат във всички посоки. Като ще търсиш така или иначе, потърси си такава, много е удобна Simple Smile

# 10
  • Мнения: 491
И аз съм си правила, но не с една, а с няколко капачки ,наредени една до друга, че и на два реда. Много удобно ! thumbsup

# 11
  • Мнения: 161
Аз си бях купила моята от пазара на Борово. От един павилион за домашни потреби и разни други джунджурийки.
Купувала съм я преди повече от половин година, но мисля че още трябва да има.

Ако на някой му е интересно ще я снимам, за да знаете какво да търсите.

Общи условия

Активация на акаунт