Six Feet Under

  • 667
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 907
Интересно ми е дали има други като мен, които гледат с удоволствие този сериал.
Пуснах търсачка и не открих посветена на него тема.

В последните години сериалът, който в началото започнах да гледам от чисто любопитство, се превърна в любим мой такъв. Намирам го не само за мрачен и саркастичен, но и за силно човешки и задълбочен. Бих дори казала, че този сериал е най-доброто, което телевизията ни е представила през последните няколко години.
И след това всичко е въпрос на вкус и чувствителност. Много хора имат проблем с приемането на смъртта ( не че и аз нямам...), както и с черния хумор.
И тъй като тази продукция е по-нестандартна от останалите ни познати такива, реших да споделя афинитета си към нея, както и да попитам дали има други такива "перверзни" любители  Grinning

# 1
  • Мнения: 4 490
И аз го следях преди. Срга дават ли го по някоя ТВ? Последно знам, че по ТВ7 го даваха.

# 2
  • Мнения: 2 907
Незнам по кои канали го дават  Sad
Аз си купувам сезоните на двд. Тук го даваха по тв. преди години, но сега и аз незнам дали някъде може да се гледа. Но пък хубавото е, че човек може да си го купи  Peace

Отдавна не бях гледала и преди седмица/две реших да си припомня втория сезон и от един, изгледах отново няколко. Та затова и отворих темата де. Някак си под влияние съм в момента.

# 3
  • Мнения: 4 490
Аааа, Извинявай, не съм видяла, че не си в България. Grinning Да ти кажа, аз не знам кой сезон съм гледала (май само първи). Я кажи, синът, който не е гей, а другия, нали беше болен от нещо? какво стана с него?

# 4
  • Мнения: 2 907
В края на втория сезон го оперираха и се оправи.

А в Бг. само първия сезон ли са пускали? Щом са спрели, значи е нямало достатъчно интерес.
Което е малко разбираемо, в канали където гъмжи от латино-сериали и Дързост и Красота  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт