НОИ - Самоосигуряващи се

  • 1 173
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Мили самоосигуряващи се мами, имам следните 2 въпроса: Подавали ли сте декларация за прекъсване на дейността заедно с началото на първия болничен? Получавате ли си редовно паричките от НОИ?
На мен ми платиха за 1 месец, но после спряха.  Sad Твърдят, че не е трябвало да си прекъсвам дейността. Моля кажете как е при вас? Praynig

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 17:12 от fish_creek

# 1
  • Мнения: 4 496
Какво е НОЙ? Wink

# 2
  • Мнения: X
Библейски персонаж, построил е ковчег за да спаси семейството си и по няколко двойки от всички наличните животински видове от...  предстоящия потоп.

# 3
  • Мнения: 324
Библейски персонаж, построил е ковчег за да спаси семейството си и по няколко двойки от всички наличните животински видове от...  предстоящия потоп.
И така определено се е самоосигурил.


Да, след корекцията е съвсем ясно за какво иде реч. Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 16:28 от Нели*

# 4
  • Мнения: 14 654
Станало ви е ясно за какво иде реч, щом не можете да помогнете за какво пишете малоумни шеги?

# 5
  • Мнения: 745
Станало ви е ясно за какво иде реч, щом не можете да помогнете за какво пишете малоумни шеги?
[/quot
и аз това се питам?

# 6
  • Мнения: 166
Е, голяма работа станала - техническа грешка. Посмяхме се, ако може и да помогнете би било добре.

# 7
  • Мнения: 2 531
Подавали ли сте декларация за прекъсване на дейността заедно с началото на първия болничен? Получавате ли си редовно паричките от НОЙ?
На мен ми платиха за 1 месец, но после спряха.  Sad Твърдят, че не е трябвало да си прекъсвам дейността. Моля кажете как е при вас? Praynig
Правилно твърдят,когато си в болнични ти не прекъсваш дейност. Прекъсва се след като ти изтече болничния / т.е. 9 м. на бебето /, когато си в майчинство. Кой ти даде този съвет ?/за прекъсването на дейност/ А когато си прекратила дейност как си се осигурявала? Защото аз съм се осигурявала за майчинсто, което реално ми дава право след въстановяване да ползвам пак болничини!Попитай въобще какво да правиш сега?
За плащането- преди точно 30 дни занесох първия си болничен, казаха ми че ги плащат до 30 дни, още нищо не съм получила  Confused

Общи условия

Активация на акаунт