Бурканчетата за детската кухня

  • 763
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 312
Здравейте! Обадиха ми се от детската кухня, че се освободило място, останах много изненадана, защото когато подадох молбата ми казаха, че нямам шансове. Това беше  причината да не събирам бурканчета от пюретата на Ганчев. Въпросът ми е стават ли и тези от "Ам-ам"/еднакви ли са с тези на "Ганчев"/, защото купувам предимно от техните плодови пюрета, иначе капачките са лесна работа-ще ги купя от пазара. В паника съм за тези бурканчета, защото няма откъде да ги събера, освен ако не започна да купувам истерично "ганчеви" пюрета, които няма какво да правя - Мона не ги харесва!

# 1
  • Мнения: 3 153
На АМ-АМ са най-подходящи, защото капачката им е на винт!

# 2
  • Мнения: 1 320
Ако все пак ще купуваш, нека да е на АМ АМ / те стават за кухня/, защото тези на Ганчев вече не стават  Wink

# 3
  • Мнения: 1 289
Ами номерът е да се затварят със старите капачки. На Ганчев вече не стават, защото са с капачки като на вносните, т.е. за еднократна употреба.

# 4
  • София
  • Мнения: 708
и бурканчета има на пазара георги кирков, така че нямаш грижи..тези на ганчев, от новия модел, не ти вършат работа

# 5
  • София
  • Мнения: 15 197
Бурканчетата от "Ам-Ам" стават.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 520
Определено ам-ам стават, питах в нашата кухня!

# 7
  • Мнения: 581
Добре, че погледнах темата, че и аз се бях замислила как ще събирам от новите бурканчета, защото не яде пюрета на Ганчев , а когато записвах на кухня казаха, че искат такива, но явно вече са променили изисквнията заради промяната на капачките... А дали за всички кухни е така? Случайно някой да знае дали за тази в Младост трябват от старите бурканчета ? Thinking

# 8
  • Мнения: 1 289
Цитат на: breeze
А дали за всички кухни е така? Случайно някой да знае дали за тази в Младост трябват от старите бурканчета ? Thinking

Моя приятелка щеше да записва сина си в Младост, но се отказа. Искаха й 30 бурканчета със старите капачки и 60 капачки отделно. Тя се хвана за главата, защото нямаше от къде да ги събере.По принцип искат с капачките за многократна употреба, защото те се затварят добре, другите пропускат и не се затварят плътно. Купоните за кухнята в Младост се купуват от Общината в Мл.3. Ако искаш повече информация, обади им се да ти кажат най-точно.

# 9
  • Мнения: 581
Цитат на: Milena B.

Моя приятелка щеше да записва сина си в Младост, но се отказа. Искаха й 30 бурканчета със старите капачки и 60 капачки отделно. Тя се хвана за главата, защото нямаше от къде да ги събере.По принцип искат с капачките за многократна употреба, защото те се затварят добре, другите пропускат и не се затварят плътно. Купоните за кухнята в Младост се купуват от Общината в Мл.3. Ако искаш повече информация, обади им се да ти кажат най-точно.

Май наистина ще е добре да им звънна, че да имам време да реагирам  Confused Нашия татко няма нищо против да си хапва от домашните плодови пюренца, така че смятам да го ползвам като унищожител на съдържанието на необходимия брой бурканчета, ако бебо сам не се е справил с тази задача до няколко месеца  Wink

# 10
  • Мнения: 312
Ако не ги приемат тези от Ам-ам, ще се откажа! Не мога да търся от старите "ганчеви" пюрета и да дам луди пари за 20 бурканчета, искат ни и 40 капачки.

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: boyana
Ако не ги приемат тези от Ам-ам, ще се откажа! Не мога да търся от старите "ганчеви" пюрета и да дам луди пари за 20 бурканчета, искат ни и 40 капачки.


тези от Ам-Ам няма вариант да не ги приемат.
а за капачки няма никакъв проблем - каквито искаш има на Женския пазар.
не виждам за какво се притесняваш изобщо Rolling Eyes
да допълня само, че и бурканчета на винт тип "ганчеви" нови, празни, също се продават на пазара.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 197
Ето, вижте тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24640&highlight=%EA% … E0%F7%EA%E8%F2%E5

Терион ПОДАРЯВА бурканчета. Ако някой е закъсал-обърнете се към нея. Може би ще помогне.

# 13
  • Мнения: 312
Купих си капачки, и бурканчета намерих, така че вече съм спокойна - на пазара продават всичко Grinning

Общи условия

Активация на акаунт