Гинеколози в подкрепа на кърменето

  • 1 674
  • 4
  •   1
Отговори
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Искаме второ бебе, но гинеколожката при която ходех, не е никак в подкрепа на кърменето. Последният път отидох при друг, който много ми се зарадва, че още кърмя, но от всичко личеше, че до сега не е имал опит с дългокърмещи.
Молбата ми е, да споделите координати на гинеколози, които подкредят кърменето и знаят как да действат, тоест имат опит с кърмачки и бременност. Моля да са от гр. Пловдив.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 642
Мога да ти кажа двама, при които няма смисъл да ходиш Mr. Green Щото аз търсих същото в Пловдив, при вече свършен факт така да се каже. И два пъти ми беше обяснено как едва ли не ме чака сигурна смърт, защото кърмя и съм бременна bowuu Сега преминавам към трети опит Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 896
д-р Елена Нейчева в Хипократ и д-р Иван Цанов във Вита. Не че правят нещо специално, за да подкрепят кърменето, но се държат нормално. Първата ми промени лечението специално за да мога да си кърмя над 1-годишното дете, а вторият ме насърчи да си продължавам спокойно да кърмя докато бях бременна.
Във Варна също д-р Максим Яков - при него родих. Знаеше ме че кърмя  през бременността и не виждаше проблем в това.
ох, сори, чак сега видях за пловдив - дано и тези са полезни на някой

# 3
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Очаквах, че все някой е срещал, такива каквито basilisk е посочила - държащи се нормално, в Пловдив. Защото моя опит за жалост не е с такива.

Янтра , ако третия път сполучиш - пиши!

# 4
  • Мнения: 13 788
ох и аз съм със същия проблем, трябва да ходя на гинеколог че мина една година и знам че ми предстои цитонамазка и че имам проблем, но още си спомням изключително неприятното впечатление което ми направи следното изказване на гинеколожката при рутинен преглед като разбра че на 7 месеца се кърмим и още не сме захранени - каза ми- ти какво като циганките ли смяташ да си развяваш циците ще съжаляваш после момиче...Явно и гинеколозите имат нужда от опресняване на медицинските познания и схващания ..
Аз съм от Варна, някой да ми препоръча такъв широкомислещ гинеколог, При д-р Яков не искам да ходя, по точно не при него а в майчин дом !

Общи условия

Активация на акаунт