дигитален термометър

  • 3 455
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
здравейте!искам съвет от вас мами- препоръчайте ми какъв дигиталем термометър да купя за беб4о1споделете вашия опит, дайте примети за марката и цената!Надявам се да ми помогнете Peace

# 1
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Ми почти всички, които можеш да купиш от магазините за бебешки стоки, стават  Peace
Бих ти препоръчала примерно Чико, ние имаме такъв: http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1481

# 2
  • Мнения: 10 758
Това е нашият.Ползвам го от години и съм много доволна Peace

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


    И аз препоръчвам този на Чико.Имам един супер марков боклук за ухо, винаги показва различни градуси при мерене на температурата.Най-често вървим към измръзване, а със сигурност го поставям правилно.Този на Чико е евтин, точен и удобен.

# 4
  • София
  • Мнения: 626
запис да следя

# 5
  • Мнения: 43
 от м-на който пазарувам предлагат ето на тази марка: www.pigeon-bg.net/beta/,продавачката много го похвали,отзивите били че показвал точно,още се чудя дали да го купя,но и не е скъп,имам някакъв немски,но вече не го ползвам с цели 4-5 единици разлика newsm78,...

# 6
  • София
  • Мнения: 626
от м-на който пазарувам предлагат ето на тази марка: www.pigeon-bg.net/beta/,продавачката много го похвали,отзивите били че показвал точно,още се чудя дали да го купя,но и не е скъп,имам някакъв немски,но вече не го ползвам с цели 4-5 единици разлика newsm78,...
А къде е този магазин?

# 7
  • Мнения: 43
от м-на който пазарувам предлагат ето на тази марка: www.pigeon-bg.net/beta/,продавачката много го похвали,отзивите били че показвал точно,още се чудя дали да го купя,но и не е скъп,имам някакъв немски,но вече не го ползвам с цели 4-5 единици разлика newsm78,...
А къде е този магазин?



магазина се намира в кв.Банишора(те са 2 в единия продават детски обувки,дрехи,играчки),става въпрос за другия в който се предлагат и храни...за ориентир (улицата не знам как се казва)срещу халите.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 854
Ползвам на Браун за уши, мери за 1 сек. и съм много доволна. Струва 35 евро, но не знам в БГ колко е.

# 9
  • Мнения: 493
Аз купих онзи ден на Дисни,но май излезе пълен боклук.Изкарва ме постоянно  с 35 градуса.На моменти показва почти като живачния,но на моменти полудява нещо.Изкарах си извод,че по-добре да си ползвам живачния и да чакам 5 минути.

# 10
  • София
  • Мнения: 626
от м-на който пазарувам предлагат ето на тази марка: www.pigeon-bg.net/beta/,продавачката много го похвали,отзивите били че показвал точно,още се чудя дали да го купя,но и не е скъп,имам някакъв немски,но вече не го ползвам с цели 4-5 единици разлика newsm78,...
А къде е този магазин?



магазина се намира в кв.Банишора(те са 2 в единия продават детски обувки,дрехи,играчки),става въпрос за другия в който се предлагат и храни...за ориентир (улицата не знам как се казва)срещу халите.
Мерси

# 11
  • Мнения: 206

родих се със  термометърa на BRAUN,за 1сек.мериш температурата на детето..
.купи си го,наистина
много съм дOволна Peace

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 21:09 от erset

# 12
  • Мнения: 101
Това е нашият.Ползвам го от години и съм много доволна Peace
здравей-я ми дай повече инфо и от къде може да се купи Praynig

# 13
  • Мнения: 10 758
Това е нашият.Ползвам го от години и съм много доволна Peace
здравей-я ми дай повече инфо и от къде може да се купи Praynig
Аз го купих от Патриарха.Срещу църквата Св. Георги горе долу се намира магазина.Дано да не са го махнали.Това им беше представителния магазин.
Ще се поразровя из нета за адрес. Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт