Малко тъжна бременна темичка...

  • 5 636
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Много ми се искаше моята тема да е една от първите в новата година, определено имаме нужда от оптимиъзм в този форум. За съжаление обаче темичката няма да е толкова оптимистична, колкото се надявах...

С две думи, второто ни инвитро (което в последствие се оказа ИКСИ) завърши успешно  EFP Аз дълго време не можех да повярвам защото мислех че нищо не се е получило. Една цяла седмица живяхме в ужас че са се хванали три бебета (бяха ми върнали два ембриона). В крайна сметка останаха само две.

За съжаление радостта ми не продължи дълго. В понеделник бях на ФМ и исках вече да се похваля. За съжаление се оказа че едното бебче има сериозни проблеми със сърцето. Вече не знам на кой свят се намирам. Още не знаем точно какво е защото са много мънички. Ще се борим, пък каквото е писано.

Ами това е. Стискайте ни палци.

# 1
  • Мнения: 274
Съжалявам  Sad Това значи ли, че не можеш да задържиш поне едното от двете ембриончета Cry

# 2
  • Мнения: 1 335
Марински, думи нямам, с които да ти кажа колко сжалявам  Cry
От душа и сърце се моля за бебенцата ти!! Дано нещата са поправими!!! Бъди силна, мила и вявай, че твоте дечица ще се родят и ще те радват с усмивките си. Не зная думите, които биха ти били утеха сега, но знай, че много момичета ще се молим за теб!
Не губи надежда!!! Нищо не е решено  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 3
  • Мнения: 4 700
Много съжалявам и се надявам силно всичко да е наред. Ще се моля zа бебчетата, zа вас и дано неЩата наистина са поправими. Искрено ти желая това да е твоята Щастлива бременна темичка.  Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 3 011
Марински и аз съм с теб  Sad Това, което казваш сигурно ли е 100% и не може ли да се направи нещо за другото беб4е?!

# 5
  • Мнения: 916
Марински с теб сме  Hug Както сама казваш, още е рано и не се знае кое как е точно. Да почакаме и ще видим, сега, знам че е невъзможно, но се опитай да си максимално спокойна - с нерви няма да си помогнеш. Правиш всичко, което зависи от теб, пък каквото сабя покаже. От нас вълшебните форумски палци и молитвите - ще помогнат  Praynig

# 6
  • Мнения: 2 309
Милата Cry
Дано поне другото бебче е здраво,дано се нагласят нещата Praynig

# 7
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 586
Марински, мила, стискаме ти силно палци и ще се молим за теб и двете бебчета всичко да завърши успешно! Вярвам, че толкова много положителна енергия няма начин да не промени нещата в твоя полза! Надявам се един ден тази темичка да завърши много щастливо! Hug Praynig

# 8
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Марински,мила,почнах да рева!
Може би не всичко е загубено!Ще се моля за теб!Не се отчайвай!Имаш моята подкрепа и далечна прегръдка-дано успее да те стопли поне за мъничко) Hug Sad Sad

# 9
  • Мнения: 2 382
Марински,направо съм потресена SadТръпки ме побиха като видях кой е пуснал тази тема Sad
Кураж,мила,с теб сме и не спираме да се молим Praynig Praynig Praynig

# 10
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ох, дано тази малко тъжна темичка има невероятно щастлив край  Praynig!
Кураж и дано нещата са поправими  Hug! Ще се моля с теб  Praynig!

# 11
  • Мнения: 2 423
Марински ще се моля за теб мила  Praynig

# 12
  • Мнения: 1 224
Марински първо да кажа честито!
Много съжалявам за бебенцето ти, но както сама казваш още е много рано да се види точно какво е положението. Има не малко истории за бебета претърпели операция след раждането за някаква корекция и пораснали здрави и прекрасни дечица!Не си мисли за най-лошото, надежда винаги има, ние сме с теб и ще следим всяка новина с надежда и трепет!Аз вярвам в добрия край!
В коя седмица си?

# 13
  • Мнения: 7 718
Марински, понякога съдбата ни изпраща изпитания.
Изпраща ги, но само на силните, тези, които ще могат да ги понесат.
Марински, опитай да бъдеш силна, опитай да бъдеш спокойна.
Нищо не може да се направи, всичко е минало, решено и предопределено вече.
Обичай бебета си, такива, каквито са.
Здравото - защото е здраво, болното - защото е болно.
Поглади коремчето си с ръка, погали бебетата, усмихни се.
Обичай ги.
Само обичта ти ще те спаси.

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 09:30 от Lali

# 14
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Марински, ще се моля все пак всичко да е наред.  Hug Моят мъж също има сериозна операция на сърцето като малък, а сега е един здрав мъжага, така че не се отчайвай.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт