Да помогнем с каквото можем

  • 876
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 505
Незнам към кого да се обърна наистина.Става въпрос за най-добрата ми приятелка,тя е болна от Лупус.По принцип е неизлечим-тя се бори за живота си вече 5-6 години.Не пускам темата за да събирам пари(не,че тя няма нужда,но това в момента не е най-важното),а за да попитам дали някои от вас са имали близки или познати болни от тази изяждаща вътрешностите болест.Търся съвети за лек,лекарства и за преборили болеста.Аз съм в Испания в момента,а тя в България-бих могла да и помогна,но не знам към кого да се обърна тук.Мисълта ми е,че ако някой знае някакво лекарство,което да купя от тук,за да и го пратя.Тя пиеше едно което я съсипваше(вдигаше температура,беше с болки в главата,прималяваше и,лошо и беше постоянно,винаги беше бледа)това беше животоподдържащото и лекарство,но един ден от всичките тези странични ефекти реши да спре да го пие.Лекарите в България не и даваха повече от 2 години живот след като и откриха болеста.Но както написах по горе вече 5-6 години тя се бори да е между нас(незнам дали заради лекарствата или заради жаждата и за живот).И да добавя,че е 35 години и е майка на едно прекрасно 16 годишно момче,което е поело изцяло домашната работа и е неотлъчно до майка си.Незнам какво да направя за нея,затова се обръщам към вас-дано някой е запознат с тази болест за да ми помогне по някакъв начин(независимо дали ще ми дадете име на лекарство което да купя или телефон на някои излекувал се или морално),ще чакам всякакви предложения от ваша страна.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 668
Майка ми, Бог да я прости, имаше лупус еритематодес... Но тя си живя с него почти 30 години. Защо на твоята приятелка дават толкова малко?
Година преди да почине, най-накрая успях да я накарам да отиде при хомеопат - тогава най-известния класически хомеопат. За съжаление, той не успя да й помогне, но й казал, че ако била отишла преди десетина години при него, имало голяма вероятност да може да я излекува. Не знам дали наистина е възможно, но защо твоята приятелка не опита? Пък и май няма много други възможности...

# 2
  • Мнения: 1 505
honei13blagodarq за споделеното,но моята приятелка е в напреднал ctадии,още от както са и го открили-това означава,че може да умре всеки един момент,а тези 5-6 години откакто го има и не е умряла са и дар от бога.И приятелката ми е ходила по много и най-различни доктори,в София,Плевен и нищо.Тя е от Стара Загора.Там в Плевен окри един билкар и в момента се лекува с някакви предписани и от него билки-казва,че откакто ги пие се чувства по-добре,тя и затова спря животоподдържащите си хапчета.
И ако не нахалствам ако имаш някакъв телефон или точен адрес къде да го oткриеме този хомеопат да ми дадеш ще ти бъда много благодарна

# 3
  • Мнения: 668
Писах ти на лични.
Само да добавя, че хомеопата е от София, ако има значение.

# 4
  • Мнения: 1 505
Писах ти на лични.
Само да добавя, че хомеопата е от София, ако има значение.


Извинявай аз също ти отговорих на лични,току що го виждам тук това.Благодаря.И все пак ще чакам други предложения ако има някои.

# 5
  • Мнения: 2 761
Какво е това Лупус?

# 6
  • Мнения: 1 505
Ами ако попиташ чи4ко гугал и ти се чете ще разбереш.А аз в първия си поcт сам обяснила това което знам.

# 7
  • Мнения: 2 761
Про4етох.Сега да питам ти за какво ле4ение се интересува6,понеже пи6е6 4е търси6 лекарство,което да изпра6та6 от Испания.Пък тук е алтернативния форум и хората се борят по нетрадиционен на4ин.

# 8
  • Мнения: 1 505
Понеже сам така притеснена за приятелката си,че търся възможности отвсякъде(в това число ако някой знае и за билка която я няма в България или каквото и да е там това нещо,че нямам идея какво ще и помогне,а може да е нещо което не сме и подозирали,че съществува).

# 9
  • Мнения: 2 761
Не мога да ти кажа ни6то конкретно.Малахов има доста книги на нетрадиционна тематика(както и други автори),но не знам приятелката ти до каква степен е податлива и ре6ена да се лекува нетрадиционно.Аз ли4но си мисля,4е в нейния слу4ай би помогнала уринотерапията,но да ти кажа ни6то не разбирам от тези не6та.
Всъ6тност  трябва да се лекува цялостно целия организъм.Към хомеопатията оба4е съм скепти4на.

# 10
Мили дами, ако случайно имате познати медицински сестри или жени с опит в гледането на болен, моля пишете ми координатите на този човеч. От стара загора съм и ми трябва за баба ми, която е с лек инсулт, но не може да се обслужва все още сама. Трябва ми жена , която да я наглежда почасово, ще се договорим за цена. Телефона ми е 0885 713 500, а името ми е Ралица. Благодаря предварително!!!

# 11

Общи условия

Активация на акаунт