Помощ, имам висящи бенки!

  • 2 629
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте. Много се чудих дали да задам въпроса си. Прочетох статия за бенките и ме достраша още повече. Надявам се отговорът да не е трагичен. Голямо предисловие дръпнах. Излязоха ми висящи бенки по гениталиите и незнам какво да правя. Бяха пъпки от обърнати косъмчета,които се превърнаха във висящи бенки. Много ме е страх да не се окаже нещо лошо. На гинеколог не съм ходила, защото много ме е страх. Някой може ли да ми помогне 
Благодаря предварително за отделеното време и се извинявам за отегчителното писмо.   Confused Praynig Cry

# 1
Мога да те посъветвам да  отидеш  на лекар.

# 2
  • Мнения: 1 080
с какъв цвят са???

# 3
  • Мнения: 1 877
Лекар най-добре да питаш...

# 4
  • Мнения: 42
Отиди на лекар ,защото преди време ми излезе нещо уж малко като пъпка от обърнат косъм, а после се оказа кондиломи от които едвам се отарвавам!Отиди защото не е шега работа..Надявам се да не съм те стреснала с моята история!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Отиди на лекар ,защото преди време ми излезе нещо уж малко като пъпка от обърнат косъм, а после се оказа кондиломи от които едвам се отарвавам!

И аз за кондиломи си помислих.
Не ми се вярва пъпка от обърнат косъм да се изроди в бенка.
Отиди на гинеколог!

# 6
  • в Низината
  • Мнения: 705
Помощ можеш да получиш от лекар, тук - само предположения.

# 7
И аз те съветвам да отидеш при специалист, аз има преди време, бях при един човек, който ми я намаза с нещо и тя след 1 седмица падна и това беше, после остана съвсем мъничко белегче, но едвам се забелязва.

Общи условия

Активация на акаунт