Най-успешни клиники и доктори за ин витро

  • 124 750
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 095
Момичета,моля отговорете на тези въпроси .
Къде правихте ин витро?
Кой лекар го прави?
Какъв е резултата?

мисля,че по този начин ще помогнем на бъдещите мами по-бързо да постигнат мечтата си !
Нека информираме всички момичета тръгнали по този не лек път !  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 095
Аз правих ин витро в клиниката на Доктор Щерев
Моята лекарка е доктор Ганева
Успешно ин витро от първия път !  bouquet

# 2
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Браво Дороти, Hug
страхотна инициатива. И си страхотна късметлийка, пожелавам ти все така да я караш   bouquet

аз също съм се насочила за ин-витро в Клиниката на д-р Щерев. Моята лекарка е Андреева. Надявам се и аз да успея от първия път.
пожелавам го и на всички момичета на които им предстои ин витро да ви е успешно.

прегръдки  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз само искам да кажа, че успехът не зависи само и единствено от клиниката. Налице са толкова много фактори, при всяка двойка причината да се стигне до инвитро е различна. Всичко е строго индивидуално и един успех или неуспех зависи от много причини, дори ако щете и късмет.
А теб, Дороти, те поздравявам с успеха! Дано все повече момичета да имат късмета да забременяват от първия път! Peace

# 4
  • Мнения: 1 062
Аз само искам да кажа, че успехът не зависи само и единствено от клиниката. Налице са толкова много фактори, при всяка двойка причината да се стигне до инвитро е различна. Всичко е строго индивидуално и един успех или неуспех зависи от много причини, дори ако щете и късмет.

Определено ! Напълно съм съгласна с това   bouquet

# 5
  • Мнения: 7 716
Мисля, че ин-витро клиниките в България като цяло всички са добри. Laughing
Другото е късмет, както казва Лея.

# 6
  • Мнения: 2 422
Така е нямаш ли късмет и при най.. най... добрия да си няма да стане .
За съжаление това е ралноста.
Но тази тема наистина не е лоша защото момичета които са в процедури в момента когато прочетат, че техния ДОКТОР - X е помогнал надеждата и вярата е по голяма а това не е малко за психиката според мен Wink

# 7
  • Мнения: 1 095
Така е нямаш ли късмет и при най.. най... добрия да си няма да стане .
За съжаление това е ралноста.
Но тази тема наистина не е лоша защото момичета които са в процедури в момента когато прочетат, че техния ДОКТОР - X е помогнал надеждата и вярата е по голяма а това не е малко за психиката според мен Wink

НЕ всичко е късмет Simple Smile Трябват и добри специалисти, добра практика. Нещата са комплексни и все пак не мога да се съглася,че клиника,която прави ин витро , а в процеса на стимулация не следи нивото на хормоние , е добра. Това е един от малкото примери за не добре свършена работа, които съм срещала .
Успех на всички бъдещи мами !!!  bouquet

# 8
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Пусни анкета.
Подобна тема има тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3198.0

Иначе съм съгласна с казаното по-горе, че важна е не само клиниката а и индивидуалния случай.

Аз правих ИКСИ при д-р Стаменов и имах положителен тест от първи опит. До раждане на бебе обаче не се стигна, не знам дали да се броя за успешен случай....

Етърва ми правиха процедури в клиниката на Щерев, неуспешни...

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 10:30 от Жабче

# 9
  • София
  • Мнения: 6 360
потърси и в архива - помня, че няколко пъти са пускани такива анкети.

# 10
  • Мнения: 2 422
Дороти извини ме но има момичета при които е следено всичко до най малкия детайл и пак нищо на лице така че ако нямаш късмет Crossing Arms не става

# 11
  • Мнения: 1 095
Дороти извини ме но има момичета при които е следено всичко до най малкия детайл и пак нищо на лице така че ако нямаш късмет Crossing Arms не става

Сигурно е така Мая,но все пак не съм напълно съгласна.
Пък и пуснах тази тема с цел да помогнем на момичетата да се ориентират малко поне .
Никой не е длъжен да дава оценки, това е по желание Peace

# 12
  • Мнения: 1 095
Явно ,че има значение !Пак пиша понеже току що даваха репортаж за новородените ледени бебета ! Да са живи и здрави !
Моята лекарка др.Ганева е помогнала за това ,в моята клиника  ! Hug

# 13
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Смятам, че нещата са наистина комплексни, както казва Дороти. Ако попаднеш на някой "специалист", който не е много наясно какво прави /във форума има много примери за това/, колкото и късмет да имаш няма да ти помогне.
първо трябва лекаря на който се доверяваш да е наистина специалист, да си разбира от работата. И след това ти е нужен късмет. Смятам че и клиниката трябва да е отлично оборудвана.
Мисля че идеята на Дороти е хубава, за да може всяка жена която се интересува от клиниките за ин-витро /кои са добри и кои не/ да отиде направо на темата. До сега забелязвам, че всеки който го интересува този въпрос или си задава собствена тема /и те стават много/ или задава този въпрос в различни теми от форума, а така темата се разпръсква и не е събрана на едно място.
общо взето съм на мнение че трябва да има такава тема и ако има някой който да напише нещо по темата ще бъде хубаво.
успех момичета

# 14
  • София
  • Мнения: 727
Не подценявайте конкретиката на всеки отделен случай!
Дороти, и аз съм пациентка на д-р Ганева, 7 инсеминации и две иксита правих при нея, но нямаше успех! С това, разбира се, не искам да кажа, че тя е лош лекар. Боже опази  Laughing, само искам да кажа, че нещата не зависят само и изцяло от лекаря. Причините за успех/неуспех са много и комплексни.

Общи условия

Активация на акаунт