ФОТОШОПСКИ КОНКУРС с категории "За всеки по нещо!" ЗАПОВЯДАЙТЕ!

  • 5 058
  • 122
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Здравейте любители на фотошоп и програмки за манипулация  Laughing  Hug

Новият конкурс ще е много забавен и нтересен!!!

Всичко е изцяло за забавление и усъвършенстване на умения!Предлагаме да е анонимен  Laughing

Надяваме се, че никой няма да се величае, цупи, спори и т.н.
Ако има такива които не могат да си сдържат нервите - молим ги, да не учавстват  Mr. Green

Коментарите са ПОЗВОЛЕНИ!!! Laughing Mr. Green

Категориите ще са 4!

Стартираме от днес 10.01.2008.Качването на творенията ще бъде до 20:00 часа на 24.01.2008
След 20:00 часа на този ден (24.01.2008)  ще бъдат пуснати анкетите за гласуване!
Гласуването ще трае до 20:00 часА на 26.01.2008. Тогава ще бъдат оповестени тримата призьори във всяка категория, както и обявени имената на участниците!!!


А сега, на вашето внимание:

I.Категория:
   "Face&Body art"   
Идеята е да изрисувате тяло или лице по избор от качените в този албум.
Готовите творби може да качавате тук , като ги номерирате по ред, без да броите картинката дадена като пример.


II.Категория:
   "Something differently Simple Smile) " 
Идеята е да направите нещо различно и интересно от качените в този албум нещица.
Уточнявам, че е задължително да ползвате снимките от линка за основа, а какво ще сложите вътре (в банана, лимона и пр.) е въпрос изцяло на ваш избор и желание  Mr. Green
Готовите творби може да качавате тук , като ги номерирате по ред, без да броите картинката дадена като пример.
Тук, като бонус един сайт с подобни нещица  Mr. Green


III.Категория:
    "Артистичен аватар и/или подпис"   
Готовите творби може да качавате тук , като ги номерирате по ред, без да броите картинката дадена като пример.
Идеята е ясна!Тук може да фантазирате и да направите каквото ви душа иска.Единственото условие е да спазвате размерите!!!А те са:
     Подпис:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 200 пиксела

    Аватар:
ширина - до 160 пиксела
височина - до 200 пиксела
(ползваме в случая одобрените от форума размери!)


IV.Категория:
         Рамка, колаж или картичка на тема "Кои сме ние?" 
Готовите творби може да качавате тук , като ги номерирате по ред, без да броите картинката дадена като пример.
Нека всеки представи себе си, членовете на фамилията си или някой приятел, така, както мисли, че ще е най-интересно и ще показва част от същността му. (например професия, хоби и пр.)
Размерите нека бъдат максимум до 13/18 , резолюцията по ваше усмотрение, жеалние и възможност!

Сайта с албумите е http://konkurs1.multiply.com/
юзер:     konkurs1
парола:  konkurs

Отговорници за анкетите:

MadGirl - "Face&Body art"
SheDevil - "Something differently Simple Smile) "
Кatyadjin - "Артистичен аватар и/или подпис"
Дамаянти - Рамка, колаж или картичка на тема "Кои сме ние?"

Ако някоя от отговорничките не желае, желае, но не знае как или подобни нека ми пише на лишни  Mr. Green
 



УСПЕХ и много забавление на всички участници, кибици, гласуващи, наблюдаващи, оценяващи  и прочие!!! Grinning  Hug  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 17:15 от Дамаянти

# 1
  • Мнения: 985
запис първа Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Темите и идеите са формирани от Ани69, SheDevil (нейните фотоманипулации  Mr. Green) и мен  Hug
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ и се надявам искрено да се забавляваме много и участниците да са много!!!  Hug Laughing

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравейте, момичета!
Поздравления за организаторите! Наистина за всекиго по нещо. С нетърпение ще очаквам творбите ви, аз едва ли ще имам време да се включа. Е, в гласуването може би Wink
Успех на всички! И да знаете, че много ми липсвате, но надявам се до месец да успея да се оргаизирам и да бъда вече редовен участник и в темите, и в конкурсите Hug

# 4
  • Мнения: 2 270

Браво на Дамаянти за труда
Микки-ти кога ще раждаш,не ти ли е време.Стискам палци

# 5
  • Мнения: 1 466
Иха, супер конкурс. Ако имам време ще се включа.
Поздравления за добрите теми!

# 6
  • Мнения: 2 924
Дамаянти,
не те е срам да ми разваляш дисциплината Mr. Green
Чудесна тема, ама къде раздават и повече свободно време питам аз? Simple Smile
Ако не друго поне в гласуването ще се включа

# 7
  • Мнения: 858
Благодаря на Дамаянти,Ани69и SheDevil !Надява се да успея да се включа Hug

# 8
# 9
  • Мнения: 2 957
Аз само ще следя;)

# 10
  • София
  • Мнения: 1 456
И аз! coolcool Благодаря за поканата!

Не знам дали съм от кибиците или участниците, ама съм от записалите се! Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 400
Мечка страх, магаре НЕ! Mr. Green
Ще видя къде и с какво мога да се впиша Peace Идеята ви е страхотна!!!!   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 884
Дамаянти поздрави за експедитивността!   bouquet
Направо ме ласкаеш с тоя портокал.  hahaha ще се включа с удовоствие. Успех на всички, които ще се включат в предизвикателството!

# 13
  • Мнения: 4 116
Кой знае - може пък и да се включа? до кога е срока?

# 14
  • София
  • Мнения: 6 743
Кой знае - може пък и да се включа? до кога е срока?
Теди, две седмици от днес  Wink До 24.01. - 20 часа вечерта  Hug

Общи условия

Активация на акаунт