Детски онанизъм

  • 1 523
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте Д-р Слънчева!Нуждая се от съвет как да постъпя.Детето ми е момиченце на 11 месеца.Още когато беше на 4 месеца правеше нещо много странно за мен:както си лежи изведнъж започва да си притиска крачетата едно в друго,изпотява се цялата,зачервява се и след минута избухва в плач.Тогава се консултирахме с педиатъра ни и той каза че това е детски онанизъм който се наблюдава при много деца.
 Ние се успокоихме и гледахме като забележим че го прави да я разсейваме.Но сега вече след толкова месеци тя продължва да прави това и то само в момента в който остане за секунда сама.Освен това тя не може да заспи ако не се напава така,а не иска да я приспивам на ръце.Порових се в и-нет но никъде не откривам информация за това,навсякъде пише че се наблюдава при деца на 2-3 годинки ,а тя е толкова малка и мисля че и е вече навик.
 Моля посъветвайте ме какво да правя,към кого да се обърна ,ако се налага според вас.
 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 1
  • Мнения: 5 760
Вярно, че се наблюдава дори и при по-малки деца, но е добре да се види от акушергинеколог специалист с детски проблеми- напр. доц. Сираков или д-р Велтова от майчин дом София- може да има някакво възпаление което да симулира оргазъм.

Общи условия

Активация на акаунт