ендометриалната биопсия преди IVF

  • 1 404
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Предстои ми ендометриалната биопсия в цикъла преди инвитро на 8 12 16 21 ден. Моля ако някой си е правил да сподели как минава тази процедура и болезнена ли е много.

# 1
  • Мнения: 531
И аз, живот и здраве следващият месец ще правя ендометриални биопсии, приех идеята с голяма охота и смятам че е това е по-скоро за добро. Процедурата протича в кабинета за прегледи, подобно на сондажа е, болката е силна но краткотрайна. Желая ти успех! Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 200
Желая ти и на теб успех. Aз започвам с процедурите в края на месеца и дано това да е последното нещо до  нашите чакани бебета.

# 3
  • Мнения: 4 324
n_a , evro стискам силно палци и на двете Ви.

# 4
  • Мнения: 7 718
Ендометриалната биопсия е с добра информативна стойност и щом лекарят ти я предлага, трябва да я направиш. Успех и късмет! Grinning

# 5
  • Мнения: 445
На мен са ми правили, но по друга причина. Честно казано хич не беше приятно. Лягаш на стола, слагат ти местна упойка и докторът отделя парченце от лигавицата на матката. Гледай да имаш придружител, защото отидох сама и после едвам се прибрах вкъщи. На мен ми дадоха въпросното парченце в стерилно шишенце и ми казаха да си го отнеса сама в онкологичната болница. Докторите обикновено си работят с някоя лаборатория и ще ти кажат ти ли ще го носиш или те ще си го изпратят.
Успех! И по-малко притеснения!

Общи условия

Активация на акаунт