Машинка за подстригване- WAHL

  • 4 165
  • 6
  •   1
Отговори
  • Монреал
  • Мнения: 631
Ползва ли някой тази марка? Американска е и май не е много известна в БГ, защото не е разпространена даже из уеб-сайтовете за търговия. /търсих с гугъл/  Колебая се между MOSER и WAHL. Дайте ми съвет. Praynig

# 1
  • Мнения: 3 830
За пръв път ги чувам Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 299
Ние имаме машинка за подстригване Wahl. Нормална машинка за подстригване, работи добре. Не сме имали друга марка, за да мога да правя сравнение дали е по-добра или по-лоша, но за мен е просто машинка за подстригване. Нашата е купувана от Target. Виж тук дали няма ревюта на клиенти  http://www.target.com/gp/search/602-3353953-4557457?field-keywor … amp;ref=sr_bx_1_1

# 3
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз препоръчвам MOSER.От опит.

# 4
  • Монреал
  • Мнения: 631
Lizi , има 3 добри, даже отлични мнения за тази марка. Благодаря за линка.
danibaby, и аз предпочитам немското кочество, но тя също не е разпространена из търговската мрежа в нашия район , а в интернет има само 1 модел Мозер.
На принципа съм "око да види, ръка да пипне" и не искам да рискувам с нета. Та все още размишлявам. ooooh!

# 5
  • Smallville
  • Мнения: 994
Съгласна съм за разпространението,слабо е из страната,аз ходя до Варна или на Пловдивското изложение през пролетта или есента на продукти и аксесоари за фризьорски ателиета,там има разнообразие.

# 6
  • Мнения: 953
Къде мога да намеря такива ли някакви добри на прилични цени в Бургас.

Общи условия

Активация на акаунт