виждали ли сте тази активна гимнастика за прохождане

  • 1 249
  • 8
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 49
здравейте мамчета много съм я харесала но не знам дали изобщо я има по магазините, моля и кажете ми колко струва и къде мога да я намеря.

http://www.giordanibaby.com/galleria.php?pdt=236&folder=giochi

благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 457
срещала съм я по интернет магазините,има и груги подобни вариянти  Peace

# 2
  • Банкя
  • Мнения: 823
Ето тук я предлагат Wink

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 926
На нас ни я подариха колегите на мъжа ми. Купена е от София. Предполагам, че всички магазини, които продават продуктите на Джордани ще я имат. Щом я има в Пакостник, значи ще я има в Пигис Хаус.

# 4
  • Банкя
  • Мнения: 823
Откога в Piggy's House предлагат Giordani newsm78

Аз лично не съм виждала, но пък не съм ходила там от месец...

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Откога в Piggy's House предлагат Giordani newsm78

Аз лично не съм виждала, но пък не съм ходила там от месец...
Ами не знам какво предлагат в Пигис Хаус, но нали собствениците са същите като тези на Пакостник. Значи би трябвало да го има и там, щом го предлагат в Пакостник.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Откога в Piggy's House предлагат Giordani newsm78

Аз лично не съм виждала, но пък не съм ходила там от месец...

Имат, имат аз съм виждала на Giordani неща  Peace

# 7
  • софия
  • Мнения: 49
много ви благодаря за инфото, още утре ще се обадя в пигис дали със сигурност я имат за да си я вземем.
Mira_V занимава ли се детето с нея или е като другите, защото ние имаме 2 активни на които обаче не обръщаме много внимание, това на Giordani ми изглежда интересно.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 926
много ви благодаря за инфото, още утре ще се обадя в пигис дали със сигурност я имат за да си я вземем.
Mira_V занимава ли се детето с нея или е като другите, защото ние имаме 2 активни на които обаче не обръщаме много внимание, това на Giordani ми изглежда интересно.
Още сме малки за нея и не знам, дали ще му хареса. Аз обаче я сглобих и ми се видя доста интересна  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт