Каква е тази логика на ценообразуване

  • 802
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 275
Под пара съм и съм страшно ядосана  #2gunfire #2gunfire

Случая е такъв: Нашето семейство желае да наеме стая в... за тази събота 12.01 т.е.за една нощувка и какво намирам:
         От сайта,  в който си има табличка с цените    (примерно на бутиктравел или ретур) цената за студио за хотел примерно Роял -пампорово  е            99 ЛЕВА   за 1нощувка.
          От фирмата ме свързват  директно с хотела и ми обявяват следната цена (за същия хотел говоря)
                                          156  ЕВРО + доплащане 20 ЕВРО   за1 нощувка

Незнам как се смята тази надценка , но на пръв поглед ми се вижда ууууууужасно голяма.
Та така искам да си попитам такава ли е практиката обикновенно при цено образуването и рокадите между туроператорските фирми и хотела или аз нещо несъм в час ако е така  ????

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 21:40 от monda

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Кой е сайтът? Коя е фирмата?

Иначе, от личен опит мога да кажа, че много често се случва през агенция резервацията да излезне по-евтино, отколкото директно контакт с хотела.

Но аз нещо не успях да разбера какъв е случаят.

# 2
  • Мнения: 2 936

Иначе, от личен опит мога да кажа, че много често се случва през агенция резервацията да излезне по-евтино, отколкото директно контакт с хотела.


тояно така  Peace на наши приятели почивка с агенция ,излезе с 100 лв.по-евтино на ден,отколкото с директна връзка с хотела! и те се бяха объркали първоначално,защо има такава голяма ценова разлика.

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 21:41 от monda

Общи условия

Активация на акаунт