Готови маски за лице

  • 6 447
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 492
Момичета искам да ви препоръчам маските за лице на Garnie за еднократна употреба .
Случайно ги видях и си взех от трите вида , които имаше .
Досега изпробвах почистващата и стягащата ...
И от двете съм възхитена , току що си правих стягащата и наистина чувствам кожата си по стегната и много подхранена .

Ще се радвам да препоръчате и други маски за лице .
И един въпрос , колко пъти седмично си правите маски на лицето ?
Не знам , но съм започнала да си обърщам доста внимание на кожата в последно време ... поуплаших се от 25 тата си годишнина и взех мерки .  Rolling Eyes


# 1
  • Мнения: 1 312
Аз на Garnie съм си взимала само веднъж,но също останах доволна.

Последния път като ходих на пазар за козметики и санитарни материали разни попаднах на Purederm.
Взех си 8 различни маски и досега съм си правила 4 пъти от тях-по веднъж седмично и ефекта определено е мнооого добър.
По принцип съм ужасно скептична към такива неща,защото имам проблемна кожа,често ми излизат пъпки и то не само преди цикъл...,порите ми се поразшириха в последните 2-3 години/незнам дали хормоните по време на бременността са оказали влияние,но като,че ли намирам връзка във времето/..
От месец kdid; имам най-чистата кожа,която съм виждала на лицето си от години.
Маските изглеждат по същия начин-еднократни са,има с най-различни аромати..
Аз съм си правила със зелен чай,колагенова,с коензим Кю 10,с тропически плодове и витамин Е.
Купих си даже някаква избелваща-с корени от женско биле...
Така,че независимо от марката-Garnie или Purederm-горещо ги препоръчвам Peace

# 2
  • Мнения: 493
Аз също си вземам от маските на Грние и съм страшно доволна PeaceПравя си горе долу вднъж седмично,тъй като не ми остава много време за мен....

# 3
  • Мнения: 867
Колко струват тези на Гарние бройката?

Аз ползвам на Орфлейм една прозрачна и една подхранваща. Гледам веднъж в седмицата след ексфолиране да сложа маска. Но някой път ме домързява.

# 4
  • Мнения: 148
Как я ползвате стягащата маска на Гарние, аз ли не правя нещо както трябва... Embarassed
На мен ми попива всичко, опъва ми се страшно кожата, пише да се отстрани остатъка със салфетка, а при мен няма остатък и трябва да се измия... И резултат - никакъв.. Sad

Скоро си купих на D'Oliva маска с вит.С, сутрешна се води, много съм доволна, смятам да си купя релаксираща и вечерна. Peace

Почистваща ползвам на Ейвън, пилинг маска с бял чай и Neutrogena, която е всъщност измиващ гел - маска, тъй като съм със смесена кожа.

Понякога си мажа лицето с масло от гроздови семена след баня, седя около 15 минути после минавам с тампон напоен с розова вода. Много хубаво почиства и омекотява кожата.

# 5
  • Мнения: 1 434
Ползвам тази маска   на Ланком   (подхранваща) около  година  вече   за суха кожа е  доволна съм от нея  Simple Smile

# 6
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Тотал-а на Клиник ползвам, и още една облажняваща,
но вчера открих една за околоочният контур, китайска и съм очарована.
Не очаквах да си почувствам кожата толкова свежа,
даже и малко със страх я сложих, че все пак е китайска.
Довечера ще видя името и ще пиша.

# 7
  • Мнения: 2 492
И аз съм доволна от Клиник , но реших да разнообразя .
Тези на Гарние са по 2 лв за две дози / два пъти / .

Стягащата на Гарние вчера я правих - не ми опъва , сигурно си стояла повече от 10 минути .
А и няма значение , че си се измила с вода , ефекта си стои .
Аз мия с вода всички маски , не си представям да остана с маската .

# 8
  • Мнения: 2 431
Ползвам на Avon, Oriflame, Garnier, различни американски. На настроение съм правя си когато и каквото поискам, стоят колкото ми хрумне.
Явно има ефект, защото в сряда ме объркаха с ученичка, пък си имам тийн в къщи. #Crazy

# 9
  • Мнения: 148
И аз съм доволна от Клиник , но реших да разнообразя .
Тези на Гарние са по 2 лв за две дози / два пъти / .

Стягащата на Гарние вчера я правих - не ми опъва , сигурно си стояла повече от 10 минути .
А и няма значение , че си се измила с вода , ефекта си стои .
Аз мия с вода всички маски , не си представям да остана с маската .

Ами всъщност седях около 5 минути, защото страшно ми опъна кожата Rolling Eyes
Нали за тази с лифтинг ефект става дума, да не говорим за различни неща, дето е с черешка на опаковката?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 815
На Гарниер не се сещам да съм ползвала тези маски за еднократна употреба, но преди време много често използвах такива маски на Нивея. Бях страшно доволна и сега се сещам, че скоро не съм си купувала. Имат няколко вида, май 8, ако не се лъжа и имаха много добър ефект.

# 11
  • Мнения: 279
Аз също ползвам само на Garnier и съм страшно доволна. Heart Eyes
Аз съм със суха кожа и най-добре ми действат Garnier , иначе от другите маски
имам чувството , че ми става по-суха.
Горещо ги препоръчвам, на тези които не са ги пробвали !Няма да съжалявате момичета Peace

# 12
  • Мнения: 5 173
Аз не използвам засега. Искам да си купя някоя дълбокопочистваща/ексфолираща, която да е ефикасна, предложения?

# 13
  • Мнения: 60
Момичета,
някои ползвал ли е AQUA CALM на Lierac?
Преди седмица си го взех, но ме притеснява консистенцията. Пише, че маската е кремообразна, а при мен е доста твърда. Срок на годност има до края на 2008.

# 14
  • Мнения: X
Имаше навремето едни на Swiss Formula,от които бях много доволна,но напоследък май не ги виждам по магазините за козметика newsm78

Общи условия

Активация на акаунт