Висок холестерол някой знае ли как да го смъкна-с диети ?

  • 2 339
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 430
Ето това ми е въпроса?

# 1
  • Мнения: 5 001
Купуваш си пектин,разтваряш си в чаша водичка и пиеш всеки ден.По-често да си папакаш желирани неща(с желатин).За около месец спада.Поне при мен така беше.А за да подържам фигура(понеже не мога да спазвам ограничения) прилагам лунната диета(но само по 24 часа,а не по 3 дена).Свалих 20 кг. така и вече нямам проблеми с холестерола,кръвно.....

# 2
  • Мнения: 430
Ще си купя благодаря ти а за лененото семе -нещо знаеш ли дали помага?

# 3
  • Мнения: 5 001
Ами аз си хапвам редовно.Ако искаш виж тук какво са писали за лененото семе и си извлечи каквото ти трябва...  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237996.0

# 4
  • Мнения: 4 150
Висок холестерол е много относително неЩо.
Ако е само zавиШен над нормата не се прави ниЩо.Не се вzимат лекарства zа смькването му.От такива лекарства има доста починали.
Холестерола е неЩо поzитивно в органиzма и  ако е ниськ е по опасно отколкото ако  е висок.

С диета се регулира само около 10%,останалото го регулира органиzма.
ЯдеШ холестеролно богати храни,органиzма намалява проиzводството на холестерол,ядеШ слаби на холест.храни,органиzма проиzвежда,zа да набави.
СьЩо така липсата на витамин С води до zавиШен холестерол,като превентивна мярка на органиzма от сьрдечно сьдови zаболявания (а не обратното).Липсата на витамин С води до сьрдечно сьдови zаболявания понякога.

Общи условия

Активация на акаунт