Изберете име за момче и момиче

  • 31 789
  • 137
  •   1
Отговори
  • Мнения: 857
Много се чудя какви имена предпочитате!Затова реших да пусна такава тема!Пишете ми какво име за мимиче бихте избрали и какво за момче!Също дали да е българско или чуждестранно!чао!!!

# 1
Ами, да ти кажа не е много хубаво да питаш - щото ако някой ти даде хубава идея няма да си е твоя, нали разбираш..

Но: Нашето го кръстихме Майа.
Момчето ще е Александър.

Всеки му хрумват хубави имена - така че - не сипрай да мислиш...

# 2
  • Мнения: 857
ако някое име ми хареса аз няма да кръщавам детето си така!Аз съм кака на един сладур,казва се Христо!Не се притеснявяй.Просто питам какви имена ви харесват!от любопитство

# 3
Imame dashteria,koiato se kazva Darina.Sega pak sam bremenna,za momche sme izbrali Lazar,staro no hubavo ime spored men,a za momiche oshte se kolebaem.Tati iska da go krastim na men,t.e Ekaterina,no az ne sam mnogo saglasna,imam oshte mesec da izbera.

# 4
  • Мнения: 5 246
Ako e momche shte go krastim Ioan,a ako e momiche Ioana.V nachaloto mai samo az haresvah tezi imena,no pak si gi bqh izbrala mnogo predi da razbera che sam bremenna  Laughing

# 5
  • Мнения: 857
ekaterina пожелавам ти да решиш какво име искаш!Което и да озбереш ще е хуваво! Wink И да родиш здраво и хубаво бебе Grinning

# 6
  • Мнения: 7 106
Моята дъщеричка я кръстихме Ева,харесва ми също Моника,Симона,Мая, а за момче - Мартин.

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
За момиче любимите ми имена са Ема и Ния.
За момче май е Никола.
Party

# 8
  • Мнения: 2 693
За момче - Емил, Александър, Николай
За момиче - Ева, Боряна, Александра

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Албена, Кристина, Хелена, Юлия, Камелия, Магдалена, Биляна, Мая, Марта, Снежана, Юлиан, Борис, Пресиян, Адриан, Явор, Светослав, Свилен, Калоян, Радомир, Филип
и др.
 Simple Smile

# 10
  • Мнения: 857
bobolenta емо е голям сладур на тази снимка! Sunglasses

# 11
  • Мнения: 2 693
Цитат на: djeilo
bobolenta емо е голям сладур на тази снимка! Sunglasses


ти да го видиш на живоооо.... Wink  ама е малък за тебе Grinning

# 12
  • Мнения: 5 500
Вяра, София за момиче, а за момче бяхме решили, че ще е като тати Цветан и не сме мислили.

# 13
  • Мнения: 1 809
За момче :
Симеон , Мартин , Кристиан , Борис , Давид  Sunglasses  

За момиче :
Симона , Ралица , Кристина , Дарина , Красимира Sunglasses



В началото на бременноста си  исках на всяка цена да кръстя бебето Симеон или Симона , обаче в последствие реших ,ако си дойде с името да се съобразя с това.В крайна сметка Хриси се роди на Бъдни Вечер и нямаше две мнения как ще се казва Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 15 215
За момче: Ивайло, Константин, Момчил, Свилен
За момиче: Далия, Александрина, Зорница, Деница

Еееех, дано Господ ми даде и едно момиченце .......... Grinning  :lilangel:   ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт