Празнуване на РД в детската градина-идеи?

  • 1 266
  • 9
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Моля мамите с повече стаж в празненствата в детската градина да ми дадат идеи за третия РД на моя синковец!
Много се 4удя как да организирам нещата, дали да заявя куклен театър, или да заведа децата от групата на детски клуб newsm78
Днес ще разпитам директорките как са празнували другите дечица и какви са ми вариантите.

Ще ми се да не е само почерпка и торта, ами да има и нещо организирано.

В клуб тази година няма да празнуваме, защото не мога да събера 8 деца в 17.00.Повечето са с работещи родители. А искам празникът да си е на деня -14.02, а не да го отлагам за събота и неделя. В събота ще празнуваме с родата и без друго.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Ние последния път занесохме шапки и домино за децата, които Таня беше избрала. Също и детски салфетки и чашки. Там музикалната им е свирила, а те са танцували. Незнам да има някаква дурга практика по празнуването на рожденните дни, но примерно може да се наеме клоун или нещо от сорта, но трябва да се пита дали ще се разреши това в самата градина.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
При нас сега на 3-ти майката на детенцето беше поръчала клоун да отиде в градината.Толкова бяха въодушевени децата,щастливи.Клоуна им раздавал балони,играл с тях.Чак аз им завидях Blush

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Благодаря за отговорите!
сега отивам да го взема младежа и ще питам каква е практиката.
Най- ми се ще да е куклен театър или клоун,ама децата са малки и може да се плашат!
градината е частна,така че може би имат варианти и предложения newsm78

# 4
  • Мнения: 269
За щастие е много лесно да зарадваш малките деца! Heart Eyes
За рожденния ден на дъщеря ми, който е в разгара на лятото даже торта не можахме да занесем, защото директорката беше забранила тортите през лятото. Което е добра идея, според мен, от гледна точка здравето на децата.
Затова й  измислих един имен ден посред зима, на който замъкнах голяма и красива торта и много балони. Е, тези деца просто пощръкляха като видяха  балоните!
Госпожата после ми каза, че цял ден играли с балоните и била голяма веселба.
Идеята с клоуна е страхотна и ще я взаимствам за догодина Party!
Сега се сещам и че би могла да занесеш от тези бои, дето се боядисва лицето с тях, да се нацапондрят хубавичко... Със сигурност ще им хареса на фъстъците!

# 5
  • Мнения: 6 206
Може да се обърнеш и към професионалист.
Аз правя постоянно РД в детски градини и правя всичко
почерпка, украса с музика, костюми, приказка, аксесоари, страшно много неща.
Получава се страхотно. Общо взето в която група съм отишла, най-малко съм повторила, на места и попетила. Самите деца си го искат.
Така че не подценявай и претупвай момента.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Никога не сме празнували рожденния ден на дъщеря ми в градината. Но идечта на Каспър е страхотна.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 717
Аз май единствено балони съм носила, + торта и лакомства разбира се. Задължително децата имат музика.

# 8
  • София
  • Мнения: 897
И аз съм на такава вълна...  Thinking Още не съм говорила с лелките от яслака как процедират другите майки, защото все са болни и ги заместват и не мога да ги хвана на работа. За сега съм на вариант- торта, бонбони за лелките, много балони, свирки, шапчити, покривка за РД, надпис- ЧРД, но не знам дали ще ме пуснат вътре да украся, а на тях едва ли ще им се занимава. Идеята за клоун и на мен много ми хараса, но се чудя дали не са малки, да не се стреснат от вида му. За децата отделно ще има красиви лакомства, които ще са оставени в шкафчета им, майките да си преценят дали да ги дават. Още не съм ги видяла, защото майка ми ги е приготвила и ги праща от Франция. Ще се радвам на още идеи. Мислех си да занеса питка, но после се сетих, че и нея трябва да я поръчам, защото еддва ли приемат от домашно приготвени храни без сертификат.

# 9
  • Мнения: 532
За 3 рожден ден в градината освен торта и сокчета бях занесла - такива готови комплекти за РД- шапки , свирки, чиниики , чашки ,покривки и бях надула много балони.След като са играли там госпожите им ги дадоха ( шапките, свирките и балоните ) да си ги вземат у дома като подаръци.Моята дъщеря изпитва панически страх от клоуни и нямаше как да и поръчам клоун изненада.Но всички бяха много доволни.

Общи условия

Активация на акаунт