Да се похвалим с 2-годишно кърмене!

  • 738
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 381
На този ден преди 2 години стартирах с кърменето на Поли Grinning
Началото беше трудно.Изпитвах болка, но знаех, че много скоро ще изпитам удоволствие от кърменето.Справих се с разранените зърна, благодарение на прочетеното в този подфорум.Започнах да кърмя на поискване, не давах вода и залъгалки, захраних късно.
На 3,5м. дъщеря ми започна да стачкува.Идея си нямах, че съществува "кърмаческа стачка".Според свекърва ми, "бебето започва да се отбива"...Чувствах се безпомощна, опитвайки се да предложа най-безценната храна на бебчето ми.А то, милото се късаше от рев и отказваше гърдата на мама SadТогава hedra ме успокои и ми даде съвети.След 6-8 дни всичко си дойде на мястото Grinning
Неколкократно имах запушени канали.Направих и мастит, който се повлия от подходящ АБ, съвместим с кърменето.
Отново искам да изкажа благодарност на hedra за консултациите и отделеното време!  bouquet Благодаря на Мис Бу и всички, положили труд за превода на ценните статии, които не веднъж съм препрочитала!  bouquet  bouquet  bouquet
Ако подфорум Кърмене не съществуваше, вероятно щях да кърмя няколко месеца, честно....
Весел и млечен ден от мен и Паолина Grinning

# 1
  • Мнения: 5 401
Браво на мама и детенце!

Честит Рожден Ден на Поли! Щастливо детство и весели игри!

# 2
  • Мнения: 13 669
Браво на Вас
Честит рожден ден на Поли, да ти е жива и здрава малката рожденничка.
Дано и ние сме като вас ...

# 3
  • Мнения: 738
Браво на вас!!!Дано и ние вървим по вашите стъпки и да стигнем поне до 1г и половина!!! newsm59на малкото-голямо кърмаче, с пожелания за много здраве и безброй детски усмивки!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
Поздравления и честит рожден ден на Поли!

# 5
  • Мнения: 279
4естит Рожден Ден на Поли!
Здраве,щастие и безгрижно детство!!!
А на мама едно голямо Браво!
За съжаление аз вече отбих Sad,но успях да кърмя до 1г и 2 м почти.Много ми се искашеда кърмя по дълго,едвам успях да спра кърмата, но ми се налага да замина за дълаг период.
Още веднъж поздравления и Весел Празник!!!!!!! newsm51

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Brawo!

# 7
  • Мнения: 151
Браво и Честит Рожден Ден на малката рожденичка!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Честито !!!!!

Да сте живи и здрави !!!
  bouquet

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Браво на мама и честито на Поли!

# 10
  • Мнения: 2 757
A az da se oplacha che oshte kyrmja, zashtoto ne moga da otbija poneje ne iskat nishto drugo da jadat. Pokraj tova kyrmene ne iskat nishto, ne moga da gi zahranja, otslabvat i sym se hvanala v chudo. Kolkoto pyti se opitah da gi otbija tolkova pyti ili se razboljaha ili mastit hvanah ili ne znam i az i bjah prinudena da prodylja s kyrmeneto. Pisnalo mi e  ooooh!

# 11
  • Мнения: 2 381
Благодаря ви, момичета Hug

# 12
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честито!!!
И аз съм много благодарна на Хедра!!!!

Общи условия

Активация на акаунт