Fenistil drops?

  • 1 563
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Дали някой е давал Фенистил капки?
Изписаха ги на дъщеря ми за прочистване на организма...От няколко дни е с доста силен обрив само на едната бузка Sad силно зачервена съсъ сърбеж-най-вероятно някаква алергия.
Фенистил дали има някакви нежелани странични ефекти?
Изписали са ни и Канистен (за дупето - със същия обрив, като бузката) + Елоком(за бузката) Neutral Face  #Shocked -дали не стават много мазилата?
Досега не сме имали толкова силен обрив, но зная, че Елоком е доста силен.
Използвали ли сте тези лекарства?

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Аз съм мазала Танти само с "Елоком".Много бързо помага,но е кортикостероид и е по-добре,ако може без него.Другите мазила не ги знам,но ако и те са кортикостероидни,май са ви много.С "Елоком"-а знам,че не трябва да се маже повече от 2-3 дена и да не се мажат големи участъци

# 2
  • Мнения: 18 542
Аз съм давала Фенистил капки, когато Бо беше на 10 месеца заради алергията. Не сме имали проблеми.

# 3
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
И аз съм давала и ма двете си деца и не е имала никакви проблеми. Малкия даже беше на три месеца, когато му дадох първия път. Спазвай само дозировката тя е според килограмите на детето.

# 4
  • Мнения: 73
Мерси много за инфо-то!

# 5
  • Мнения: 4 458
И аз съм давала още от както малките бяха бебета Grinning
Много съм доволна. Давах го и при Валицела да спре сърбежа  Wink

# 6
Давала съм и на двете деца Фенистил-капка-килограм-няма странични а за Елокома -внимавай много е силен има по слаби мазила .Ако мажеш веднага щом обрива се срие го спирай.

Общи условия

Активация на акаунт