Главоболие и кърмене

  • 9 538
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,
аз имам бебенце на 8 дни и много често имам главоболие. Бихте ли ми казали какви точно хапчета мога да пия. Всеки ми
дава различни съвети и затова бих искала, ако някой знае нещо да ми даде съвет.

мерси много

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
Моето момиченце също е на 8 дни,а снощи незнайно защо ме заболя главата.Изпих половин Парацетамол и мина,дано не ми се налага често.

# 2
  • Мнения: 1 432
Парацетамол се дава и на малки деца..........значи може да пиеш  Peace

# 3
  • Мнения: 1 173
колкото по малко хапчета по добре-аз ако знаеш как стисках зъби 7.5м , направо не е за вярване. иначе ката станеше непоносимо(защото имам полип е кевити синуса, и възпаление), пиех tylenol, но в Бг и аз съм за парацетамола , пък и на мен ми действаше по добре от аналгини и темпалгини.! уф , лоша работа е това главоболието , ти знаеш ли какво ти го причинява?

# 4
  • Мнения: 864
Пия Парацетамол.

# 5
  • Мнения: 3 423
Само парацетамол и хомеопатични на боарон взимах аз (трябва ти консултация с хомеопат,защото лекарствата са различни за всеки)

Аз съм с мигрена и първо 9 месеца бременност,после година и десет месеца кърмене без силни лекарства изкарах,измъчих се яко Stop
От 3 дена не кърмя и взимам обезболяващи и като не съм пила толкова време много бързо ми действат Simple Smile

# 6
  • Мнения: 236
Пий Парацетамол,  аз това пиех и по време на бременност, и сега като кърмя

# 7
  • Мнения: 1 089
Най-безопасно е парацетамол, може и ибупрофен ( има различни видове, например Нурофен). Но най-добре търпи, ако можеш. Ако главоболието се засилва, много е често, продължително или става непоносимо с времето непременно се консултирай с невролог.

Общи условия

Активация на акаунт