Прическа

  • 2 044
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Не знам дали е засягана тази тема, на това ми е много трудно и за това се обръщам към вас. Дайте съвет как се подстриже/оформи дълга коса/почти до кръста/? Нищо не ми идва на ум а съм за подстригване

# 1
  • Мнения: 6 164
На етажи ще стои по-свежо. Накръцкана, филирана.

# 2
  • Мнения: 487
На етажи ще стои по-свежо. Накръцкана, филирана.

 newsm10 на етажи задължително,не харесвам равна и дълга коса

# 3
  • Мнения: 1 107
Е, има значение дали е права, къдрава или чулива. Наистина на етажи е много удобно и изглежда добре, но какво ще кажете и за тази дълга коса?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Напоследък много ми харесва точно такъв тип права дълга коса,изглежда много поддържана и в същото време блестяща...Това в случай,че не търсиш да постигнеш обем с косата си.

# 5
  • Мнения: 2 336
оф, проблема е там че косата ми е права праз и ако я подстрижа на доста пластове  едва ли ще стой добре newsm78 както например къдравата или чупливата коса Tired

# 6
  • Мнения: 1 107
А защо не пробваш с някой по-нестандартен бретон, например, а запазиш останалата част равна и права?

# 7
  • Мнения: 2 336
като например, приемам идеи

# 8
  • Мнения: 1 107
ето малко бретони (е, има и къси коси, но за идеята просто)


# 9
  • Мнения: 2 336
Благодаря, ти определено ще имам бретон и сигурно ще се направя на пластове. До другата събота има време дано тогава някой се смили над мен и дойде да ме смени за малко с дребния ooooh! за да си обърна малко внимание

# 10
  • Мнения: 1 179
При права коса ще е готино да е етажирана, но не и филирана, защото съвсем се изтънява и накрая може да стои като опърпана. Но етажирането прави прическата по раздвижена  Peace. За бретон - ако ти стои добре супер, защото аз примерно не се възприемам, пък и си трябва повече поддръжка, за която аз нямам време.

# 11
  • Мнения: 1 322
Ако не е филирана етажите стоят като отсечени, особено ако косата е гъста, както е в моя случай.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Ако не е филирана етажите стоят като отсечени, особено ако косата е гъста, както е в моя случай.
И в моя. Tired

# 13
  • Мнения: 2 149
И аз съм на вълна смяна на прическата.Косата ми е права,дълга и мисля да направя отсечен настрани бретон,етажиран и да запазя дължината Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И моята коса е дълга почти до кръста и е права... като праз  Laughing и аз се чуда каквоп да я правя... как да я подстрижа... и ще следя темата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт