Отговори
  • Мнения: 3 861
Здравейте! Hug
За много години, да сте живи, здрави и щастливи!


Празниците отминаха, еуфорията също, животът се нормализира и ние двете с Рада най накрая седнахме да сметнем точната събрана сума от 3-те детски карнавала.

Благодарение на вас успяхме да съберем 552 лв. за децата от дом номер 7.
В това число влизат и пълните суми на тези, които по здравословни или други причини не можаха да присъстват.

Благодаря ви от сърце аз и всички останали момичета, които ходим при тях.
Всеки, който иска да се присъедини към нас може да го направи когато пожелае.
Организираме се в ето тази тема Благотворителност, благодарности и други деяния Simple Smile 


Благодаря ви и от името на всички тези деца.

Има снимки на децата от маскарада с дядо Коледа от "Островът на съкровищата".
Който иска може да си ги дръпне оттук
СНИМКИ "ОСТРОВЪТ НА СЪКРОВИЩАТА".

Снимките извадени на хартия са в Рада. Аз също мога да взема част от тях и да се уговаряме на лични да си ги получите по някакъв начин. Снимките са по 2 на дете и са много хубави.


Ето снимки, копирам линковете, от предишната организационната тема!

Островът съкровищата - 11.00 часа - silva

Островът съкровищата - 11.00 часа - Жани

Островът съкровищата - 11.00 часа - pachikrak 

Островът съкровищата - 11.00 часа - bifana    - паролата е карнавал

 "Островът на съкровищата" - 11.00 часа - Tatalina

  Ателие 313 - 17.00 часа - bifana - паролата е карнавал

Ателие 313 - 17.00 часа - iviche


Това измъкнах от другата тема, ако съм пропуснала нещо свиркайте  Peace




Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 19:35 от доня КОПРИВА

# 1
  • Мнения: 3 835
Лили, Бифана, голямо браво, нямате равни! Hug  bouquet Hug

Резултатът надмина очакванията ви, доста се бяхте притеснили по едно време!

Сега на дневен ред е как най-целесъобразно да се употребят средствата. Първоначалната идея беше да се използват за заплащането на транспорт за да изведем децата на мероприятие извън дома, куклен театър, музей, планина, кино (за огромно съжаление в момента няма цирк) и т.н...Положителният резултат от подобни неща върху децата е много голям. В момента възникна една възможност да получим помощ и съдействие за транспорта и да не го плащаме, така че сега мислим как в такъв случай да използваме средствата. Могат да се използват за страшно много неща, но кое ще е най-най-смислено и ще даде хубав резултат и в бъдеще. Напимер помощни материали и играчки, които да спомагат физическото и психологическо развитие на децата. Идеи за купуване на необходими неща много, от какво ли нямат нужда, от всичко. Най-много им липсва индивидуално внимание, занимания с тях, социални контакти и това е причината да изостават в развитието си. Та това мислим в момента. Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз също искам да се извиня за забавянето. Вината е в мен. Лили, скандираше ре- ви зи я!!! всеки ден по три пъти и не само на мен  Wink. Но важното е, че най- накрая намерихме време да се засечем двете извън работно време и да направим тази ревизия. Благодаря на всички, които се включиха и се радвам, че сте останали доволни от карнавалите. Тази Коледа пак, а?

# 3
  • Мнения: 472
Много се радвам, че сте събрали доста прилична сума и вярвам, че ще я оползотворите най-добре за дечицата. Аз ще следя темата и евентуално ще се включа другата седмица, но не е много сигурно защото спрях дъщеря ми от ясла до пролетта. Ще се опитам да я тропосам някъде .... Понеже ще ми е за пръв път искам да ви помоля да ме ориентирате какво бих могла да взема, как да помогна и как се организирате да ходите или евентуално адрес, на който да дойда Embarassed
Относно снимките бих могла да ги взема, като се видим при дечицата  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
Не видяхте ли снимките?

# 5
  • Мнения: 3 861
Не видяхте ли снимките?

Раде, аз ги добавих допълнително. Вероятно затова не ги е видяла.

Хора, в първия ми постинг са снимките, които самият клуб направи на всяко дете с дядо Коледа, тези, които си влизаха и в цената на билета. Имаме ги и на хартия, но е въпрос на организация да си ги получите затова са качени и в нета, за да можете да ги гледате и дърпате.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
Лили, сайта който си дала ти не ми се отваря. Другит снимки се отварят, но твоите не.

# 7
  • Мнения: 472
Здравейте! През почивните дни нямах възможност да вляза в нета. Днес видях, че сте качили снимките и си ги свалих. Благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт