Към майките владеещи Фотошоп, молба за благотворителност

  • 1 582
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Здравейте мили мами,
На 21 януари в 10:00ч. ще посетя ДМСГД в гр. Перник, ул. Косово поле. Имам голямо желание да занеса на децата (от 0 до 4год.) там картинки за оцветяване, но не разполагам с необходимите средства. Молбата ми към вас е да погледнете картинките на следния линк http://picbg.net/album_folder.php?u_id=13923hBfe8&f_id=8543 и ако е възможно да ги превърнете в скици. Аз ще ги разпечатам на принтерна хартия в офиса  Embarassed

Готовите картинки можете да изпращате на мейл mihalcko@yahoo.com, ако някой има желание да се влючи събирам:
-книжки
-играчки
-влажни кърпички
-бебешки шампоан
-бебешки лосион/мляко за тяло
-бебешки сапун
-памперси от 4 до 9 кг и от 9 до 18 кг
-да разпечатате част от готовите картинки
-принтерна хартия (за рисуване)

Ако има свободни мами може да ме придружат.   bouquet


Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 00:57 от Dante

# 1
  • София
  • Мнения: 2 371
Не мога да ги видя, явно трябва да си регистриран  newsm78

# 2
  • Мнения: 18 542
Аз имам доста черно-бели картинки, които са идеални за оцветяване.
Ето пример:
Имам с героите на дисни, Мечо Пух, Цар лъв, Книга за джунглата и много други. Ако ти вършат работа, кажи да ти ги изпратя.

# 3
  • Мнения: 3 634
Ако ти вършат работа, кажи да ти ги изпратя.

Да, благодаря! На mihalcko@yahoo.com

Сбъркала съм линка, трябва да е този http://picbg.net/album_folder.php?u_id=13923hBfe8&f_id=8543

# 4
  • Мнения: 3 634
Побут!  Blush

alert

Хайде майчета, вече събрах много скици, никой ли не иска да помогне с разпечатването? 20 листа са нищо за един офис, а 20 дечица ще рисуват с наслада цял час. Моля ви! 
newsm17 


# 5
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 252
за съжаление не мога да помогна с разпечатването (повреди ми се принтера), но имам ксерокс и мога да помогна с размножаването ако  сте съгласни Simple Smile

# 6
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Аз ще се включа в разпечатването, ще ти пиша в понеделник, като отида на работа Peace

# 7
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Аз също имам доста готови неща от типа на тези, които е показала Миоки.
Ако искаш да ти ги пратя - само кажи.
За принтенето не мога да се включа, за съжаление Sad

# 8
  • Мнения: 3 634
Аз също имам доста готови неща от типа на тези, които е показала Миоки.
Ако искаш да ти ги пратя - само кажи.
За принтенето не мога да се включа, за съжаление Sad

Благодаря! Аз събрах изключително много картинки, които вече разпращам на мами за разпечатване. Може да се включиш в февруарската ми инициатива  Wink Ще ти пиша на лични като изчистя детайлите.

# 9
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз също имам доста готови неща от типа на тези, които е показала Миоки.
Ако искаш да ти ги пратя - само кажи.
За принтенето не мога да се включа, за съжаление Sad

Благодаря! Аз събрах изключително много картинки, които вече разпращам на мами за разпечатване. Може да се включиш в февруарската ми инициатива  Wink Ще ти пиша на лични като изчистя детайлите.

браво за инициативата.
Ние работим с Перник от 4 години и ходим там всяка седмица Simple SmileВси4ките неща,които събираш знаеш ли дали им трябват защото от тези,които си изброила някои си имат в изобилие?
КОга плануваш да ходиш,може да се засе4ем тази седмица Hug

# 10
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 252
на 21.01. мислим да отидем. Dante каза, че е звъняла там и като е разговаряла са казали че в момент имат нужда от тези неща:)

Общи условия

Активация на акаунт