Някоя от вас получавала ли е изсипка?

  • 1 443
  • 10
  •   1
Отговори
Притеснена съм и искам да попитам това.

Тая вечер се пренатоварих с пълни чанти (над 10 кг май бяха) и усетих болка в слабините. Прибрах се и взех бусколизин, но болката си остава, макар и по-слаба.

Имал ли е някой подобен проблем?

# 1
  • София
  • Мнения: 15 453
За херния ли става въпрос?

# 2
  • Мнения: 1 587
Какво е "изсипка"?

# 3
Там е работата, че и аз не знам какво точно е хернията. Знам, че се отнася за червата. Но тук ме притеснява матката ми да не се е свлякла надолу.
Тази сутрин уж болката я няма, но усещам неприятно чувство в слабините.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 453
Хернията е спукване на ципата,която държи червата.Не мисля,че матка толкова лесно може да се смъкне.

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Нищо не разбрах: носила си 10 кг и те е страх да не си получила херния ли?

# 6
Хернията е спукване на ципата,която държи червата.Не мисля,че матка толкова лесно може да се смъкне.
Дано си права! За смъкване на матката се притеснявах повече. Дано е само преразтягане някакво.

Гери, да, носих тежко и веднага усетих болка, но нямаше как да оставя торбите.

# 7
  • Мнения: 46 492
Не мисля, че можеш да получиш смъкване на матката от това, пък и 10 кила е едно бебе на годинка, до сега всички в този форум да сме се изсипали  Laughing

Спокойно, нищо ти няма  Hug

# 8
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Гери, да, носих тежко и веднага усетих болка, но нямаше как да оставя торбите.

Така както го обясняваш ми прилича повече на разтегнато. Не се притеснявай, някое мускулче си си разтегнала. Може да те боли няколко дни. 10 кг изобщо не са много, нищо не може да ти стане според мен.

# 9
Цитат на:
[/quote

Така както го обясняваш ми прилича повече на разтегнато. Не се притеснявай, някое мускулче си си разтегнала. Може да те боли няколко дни. 10 кг изобщо не са много, нищо не може да ти стане според мен.
Момичета, благодаря ви много за отговорите и подкрепата! Ами чувсвам все още на моменти нещо си.....отдолу, между краката (дано не прозвучи смешно), но ще чакам 10-на дни да премине.
прегръщам ВИ и бъдете здрави!

# 10
  • Мнения: 510
Какво стана? Добре ли си?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт