ще ми обясните ли пове4е за студената кола маска?

  • 987
  • 7
  •   1
Отговори
купих си студена кола маска Кара,но не ъм я ползвала досега.за първи път ще ползвам такава кола маска.бихте ли ми казали каква е разликата между тази и топлата?коя е по-хубава ?има ли някаква тактика,която да спазвам,докато се обезкосмявам с тази кола маска  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 712
Ето тук може да намериш информация http://www.jankar-bg.com/

# 2
  • Мнения: 677
Топлата кола маска е в пъти по-добра, по-ефикасна и по-малко боли. Отварят се порите на косъма и така той излиза с корена си. При студената ефекта е по-малък и по-нетраен, защото може да се изпокъсат, особено ,ако са в зона , където окосмяването е по-упорито.

# 3
Топлата кола маска е в пъти по-добра, по-ефикасна и по-малко боли. Отварят се порите на косъма и така той излиза с корена си. При студената ефекта е по-малък и по-нетраен, защото може да се изпокъсат, особено ,ако са в зона , където окосмяването е по-упорито.
Дори и да е така, не е ли по-добре да се ползва студена кола маска в домашни обстоятелства?  newsm78 До колкото знам топлата е по-опасна за начинаещи...?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 508
Със студена си махам космите вкъщи сама.Махаш станьола,мачках я в ръцете си, нанасяш я на определеното от теб място и дърпаш в противоположната посока на растеж на косъма.Не е много удобно , но върши работа.Като бях ученичка, преди да си взема епилатор, така съм си махала космите. GrinningСега този метод го прилагам само за интимната зона и при мен се получава. Wink

# 5
  • Мнения: 1 322
И аз така.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 717
Аз никога не съм си правила топла кола маска. У дома съм действала само с домашно приготвена или купена.
mia1 е описала как се действа. Няма някаква по особена тактика.

Когато исках да обезкосмя по-малка зона, режа с нож или ножица от колата маска. Малко е трудно начинанието, но става. мачкаш в ръка до омекване, разпъваш, лепиш и дърпаш.

# 7
  • Мнения: 2 068
Със студена си махам космите вкъщи сама.Махаш станьола,мачках я в ръцете си, нанасяш я на определеното от теб място и дърпаш в противоположната посока на растеж на косъма.Не е много удобно , но върши работа.Като бях ученичка, преди да си взема епилатор, така съм си махала космите. GrinningСега този метод го прилагам само за интимната зона и при мен се получава. Wink
аз след като нанасям изчаквам малко
залепват се по-добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт