Dexter

  • 838
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 816
Скоро започнахме да гледаме този сериал, стигнахме до 2-ри сезон. Интересен, различен.
Не открих тема за него, затова заповядайте всички настоящи и бъдещи почитатели на Dexter!  Hug
http://www.imdb.com/title/tt0773262/

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 13:28 от Сисии

# 1
  • Мнения: 1 040
Аз гледам "Декстър" и много ми допада. Различен сценарий, добра актьорска игра. Изгледала съм и двата сезона. С нетърпение чакам и 3-тия, който би трябвало да започне лятото на 2008  Peace

# 2
  • Мнения: 1 448
Даваха го по Фокс Крайм и много ми харесваше, но изтървах последните минути на последната серия, точно когато декстър тръгна след убиеца и сестра му, ще ми кажете ли как приключи сезона?  Praynig

# 3
  • Мнения: 803
Обожавам го този сериал! Много ми допада актъорската игра, сюжета, обратите, абе всичко! Изгледах и двата сезона, доста бяха напрегнати. С нетърпение чакам 3ти сезон Grinning

# 4
  • Мнения: 1 040
Даваха го по Фокс Крайм и много ми харесваше, но изтървах последните минути на последната серия, точно когато декстър тръгна след убиеца и сестра му, ще ми кажете ли как приключи сезона?  Praynig

Мога да ти разкажа, но в пъти по-добре ще е сама да го видиш  Peace Интересно завърши 1-вият сезон. Заслужава си да изгледаш последната серия - можеш да си я изтеглиш от Замунда  Wink

Аз от втория сезон само за едно съжалявам - задето замина сержант Доукс. Някакси предаваше колорит на сериала, беше ми симпатичен  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 5 826
И аз съм фенка на Декстър, много ме кефи  Grinning
Първи сезон беше страхотен според мен, втория малко като изсмукан от пръстите, дано трети е по-добър  Peace

# 6
  • Мнения: 2 550
и аз в кюпа на феновете
и на сериала, и на мъжа Декстър  Crazy
втори сезон ми беше по-слаб от първи
надявам се трети да е по-страшен и интригуващ!

# 7
  • софия
  • Мнения: 105
И аз да се включа към феновете на Декстър smile3521Невероятен сериал,жалко,че третия сезон е чак лятото,ще има да си чакаме smile3514

# 8
  • Мнения: 803
Обаче и аз съм съгласна, че вторият сезон беше по-слаб. Декстър стана прекалено човечен като че ли...То Лайла беше по-голяма психопатка от него, но пък беше мноооогоооо секси.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 826
Аааа, Лайла верно беше страшна откачалка  #Crazy
Все си мислех, че ще й се размине  Thinking

# 10
  • Мнения: 1 040
Обаче и аз съм съгласна, че вторият сезон беше по-слаб. Декстър стана прекалено човечен като че ли...То Лайла беше по-голяма психопатка от него, но пък беше мноооогоооо секси.
Да, много точно казано  Wink На мен определено повече ми харесвае хладнокръвния безсъвестен Декстър  Peace
А тая Лайла, лично мен, много ме дразнеше - актрисата имам предвид - ами никак не ми беше секси  Rolling Eyes Някакси прекалено "евтина", а и тоя нейн акцент много ме дразнеше  Close Нямах търпение да я "издухат"  Wink

# 11
  • Мнения: 295
Не знаех,че има и 3ти сезон.
Много ме кефи филма,за 2 дни изгледах целия 2ри сезон Laughing
Декстър супер ми допада,но по едно време към края на филма като взе да се дъни,малко ми стана гадно ,някакси не ми беше същия любимец.Хубаво,че финала оправи нещата.

# 12
  • Мнения: 803
А тая Лайла, лично мен, много ме дразнеше - актрисата имам предвид - ами никак не ми беше секси  Rolling Eyes Някакси прекалено "евтина", а и тоя нейн акцент много ме дразнеше  Close Нямах търпение да я "издухат"  Wink

Ами, не знам...Когато се появи в началото, Рита ми беше доста поомръзнала като персонаж, та Лайла ми се стори доста свеж полъх. В първите епизоди с нейно участие много ми харесваше всичко, което излъчва, смятах, че с Декстър си пасват добре. А и имам слабост към британски акцент.  Simple Smile
Но с развитието на сериала, доста започна да ми опротивява не само героинята, но и актрисата. Явно това е била  целта.

Аз друго се чудя - ако първият сезон беше посветен на Ice Truck killer, вторият на Bay Harbour Butcher (т.е. Декстър), каква ли ще е главната сюжетна линия на 3ти сезон?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт