хидромасажна кабина?

  • 1 203
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
майчета,предстои ни обзавеждане на нова баня и много се чудихме дали да е с вана или с душ-кабина.като разглеждахме се спряхме,обаче на компромисен вариант-хидромасажна кабина.изглежда много добре-комбинирано е  и има всичко-и хидромасаж във ваната,и масажни дискове,ароматерапия,парна баня и освен това се стерилизира след ползване на принципа на парата.но гледахме в магазин на "сико с" и са китайско производство.това малко ме смути.не мога да преценя дали си струва да я купим-около 4500 лв.струва.
моля ви,кажете-има ли някой такава кабина и доволни ли сте?
благодаря ви много.

# 1
  • Мнения: 373
Против. Naughty

# 2
  • Мнения: 3 830
Хидромасажна душ-кабина!
Ползвала съм такава и мога да кажа, че е идеална, направо е страхотна. Всеки ден си правех страхотни масажи, като си настройвах дюзите и вида душ, както си поискам.
Нееднократно съм чувала от хора с всякакви вани, че в началото ги ползват, но след няколко месеца спират и използват само душа.

Моят съвет определено е да си вземеш хидромасажна душ-кабина Peace

# 3
  • Мнения: 2 379
Ние имаме такава душ_кабина от 4 години и все още я ползваме с всичките й функции. Доволни сме.
Парната баня се ползва доста рядко, но все пак е хубаво, че я има.
Обикновено, когато си взимам душ, ползвам кабината нормално, само слушалката. А когато приклЮча с измиването, си отпускам 5_10_15 минути за масаж. Според настроението. Simple Smile
През лятото масажът с хладка вода е изклЮчително освежаващ.
Нашата кабина е на Novellini, Oceania 100.

# 4
  • България
  • Мнения: 1 090
И ние този месец мислим да купуваме хидромасажна кабина,но се чудя за покритието вътре.
Има такива ,които са целите от стъкло и други , като тази на снимката ,които са с акрилно покритие:кое  от двете е по- практично и издържливо?

Общи условия

Активация на акаунт