дали съм бременна

  • 4 244
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 551
Здравейте!Искам да попитам следното:закъснява ми 6-ти ден правих си тест но уви пак тази самотна черта.Винаги съм била редовна знам си точно датата на цикъла не ми е закъснявало,нямам здравословни проблеми.Мисля да си направя нов тест или да отида да ме види специалист.Какво ще ме посъветвате?Благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 453
Мисля да си направя нов тест или да отида да ме види специалист.Какво ще ме посъветвате?
Същото! Wink
Възможно е да си задържала фоликул или този цикъл да е бил ановулаторен, или овулацията ти да е била по-късно и затова да ти закъснява, или да си бременна /но поради късната овулация, нивото на хормона да е ниско и затова теста да не отчита/.....
Причини - колкото искаш. Само лекар може да потвърди или отхвърли дадена версия. Затова - запиши си час! Peace
Все пак, стискам палци да е станало чудото! Wink

# 2
  • Мнения: 551
И аз на това се надявам.

# 3
  • Мнения: 69
Желая ти от все сърце да ти се случи миличка!
И аз се чудя за себе си дали се е получило Thinking  вчера си направих тест и ми се появи втора чертичка но е много бледа!
Дано да имаме късмет! Hug

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 260
pettteto, честито бременна си Simple Smile Няма значение колко е бледа втората чертичка, важното е че я има  Laughing
gevi82 , симптоми имаш ли?

# 5
  • Мнения: 551
нямам нито ПМС нито симптоми на бременна освен,че всяка вечер ме боли все едно че всеки момент ще ми дойде,но на сутринта нищо.Понеделник мисля да отида на гинеколог.

# 6
  • Мнения: 551
Желая ти от все сърце да ти се случи миличка!
И аз се чудя за себе си дали се е получило Thinking  вчера си направих тест и ми се появи втора чертичка но е много бледа!
Дано да имаме късмет! Hug
Дано.Ако разбереш със сигурност-пиши ще стискам палци Praynig

# 7
  • Мнения: 69
Ще пиша със сигурност! Аз правих тест Шуарчек и там на указанията пише, че ако е бледа чертичката да се направи пак след 48 часа. Мисля да го направя в понеделник сутринта! Иначе сега не мога да заспя от вълнение  Wink и вие страшно много ми помагате БЛАГОДАРЯ  smile3503

# 8
# 9
  • Мнения: 69
 newsm17 newsm17 newsm17 нямам търпение, но ще изчакам до утре!

# 10
  • Мнения: 69
gevi82 ти кога ще ходиш при доктор! Пиши! Стискам палци!

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 260
pettteto, стига се притеснва. Казах ти че си бременна Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 1 946
pettteto, втората чертичка, си е втора чертичка. Ще видиш, че докторът ще потвърди, когато отидеш след седмица. Пожелавам ти прекрасна бременност!  Hug

gevi82, закъснението може да е породено от най-различни неща, включително и бременност, която теста не е отчел. Един кръвен тест няма да сгреши, но не е лошо и консултация с лекар да направиш. Пожелавам ти най-доброто!  Praynig
Между другото пробвай домашен тест с първа сутрешна урина. Трябва да има поне бледа черта.

# 13
  • Мнения: 69
Благодаря ви момичета! smile3525

# 14
  • Мнения: 69
Здравейте! Аз малко сам тъжна. направи пак тест. пак бледа черта! Но за съжаление по обед " ми дойдоха гости"!
Както и да е!Ние с любимия няма да се откажем! Sad

Общи условия

Активация на акаунт