Какво " не можете" - или да си помогнем взаимно.

  • 5 294
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте,
дойде ми една такава идея за тема - да се научим взаимно на някои неща.
Тези, които не можем да постигнем добре всичко във външният си вид.

Напр. - не мога да си слагам добре черния молив под клепача, а толкова харесвам  Sad винаги мисля, че не е сполучвливо - споделете как го правите вие.

Аз пък ще дам идея за една бърза прическа за коса на стъпала, без никакви продукти - мокра коса се навива на масури, и чак после на ролки. така забелязах, че хем става къдрава, хем придобива обем, а не стой като шапка.  Wink

# 1
  • Мнения: 3 641
На мен ми е лесно с по-мек молив. Слагам точмо под линията на клепача, иначе лесно се изтрива. Ако искам да ми издържи цял ден лекичко повтарям отгоре с черна очна линия и резултатът е много добър Peace
Черни сенки слагам отдолу само ,ако ще си правя опушен грим Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 19:34 от Jeny_J

# 2
  • Мнения: 238
относно молива Simple Smile
.... пробвай вместо молив да нанесеш по същия контур черни cенки.Аз търсех съвсем друг ефект,но стана точно както с молива,ако не прекалиш разбира се.Дори стана по-трайно от молива

дано да съм от полза,ако успях правилно да го обясня Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 134
И аз слагам сенки вместо молив - тъмно сиви или черни и резултатът определено ми харесва повече от колкото с молив - някак си по-мека линия се получава и се слива по-добре с грима на горния клепач.
Един трик, който прилагам за по-наситен и траен цвят е да нанеса сенките с леко навлажнен апликатор - линията не избледнява през целия ден и не ми се размазва.

# 4
  • Мнения: 3 447

Един трик, който прилагам за по-наситен и траен цвят е да нанеса сенките с леко навлажнен апликатор - линията не избледнява през целия ден и не ми се размазва.
Така е, да.

# 5
  • Мнения: 678
Преди на нанесете сенките на очите  сложете малко пудра в/у тях (ако е възможно да не е съвсем суха). След това очертайте със същия (като на сенките) цвят молив самия клепач отгоре посока от вътре навън. После леко с пръсти размажете молива, за да остане само сянката му и тогава  сложете сенките. Не може да си представите колко става отворено  окото, все едно клепача е естествено голям и придобивате едни такива ОЧИ НА КОШУТА!  bouquet

# 6
  • Мнения: 893
Моя трик едва лище ти помогне, но някой може да се възползва...за да е по - наситено черен молива и да се задържа повече време предварително го нагрявам със запалка. Но не прекалено много, за да не се разтече..

# 7
  • Мнения: 7 416

  молив - пудра - молив.Така молива не се размазва по цял ден. Grinning

# 8
  • Мнения: 17 407
Да се гримирам не мога. Не знам как да си сложа спирала, без да ми залепнат миглите. Друго май не искам да се науча Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 577
 Hug  благодаря момичета, ще опитам всичко което казвате.


  молив - пудра - молив.Така молива не се размазва по цял ден. Grinning

как да си сложа пудра на долния клепач без да я вкарам в окото? Embarassed

# 10
  • Мнения: 3 447
Да се гримирам не мога. Не знам как да си сложа спирала, без да ми залепнат миглите. Друго май не искам да се науча Mr. Green
Остъргвай четката в ръба на шишенцето, да няма много напластено... чернилка, туш ли е  Simple Smile. Има май и специални гребенчета за мигли, аз мойте ги разделям с игла, но не го препоръчвам  Blush

# 11
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Да се гримирам не мога. Не знам как да си сложа спирала, без да ми залепнат миглите. Друго май не искам да се науча Mr. Green
Остъргвай четката в ръба на шишенцето, да няма много напластено... чернилка, туш ли е  Simple Smile. Има май и специални гребенчета за мигли, аз мойте ги разделям с игла, но не го препоръчвам  Blush
Аз пък с клечка за зъби.. hahaha
Специалните гребенчета не ми вършат  работа на мен,не мога с тях...
Купих си спиралата на Орифлейм,четката и е с по-къси и по-дълги.....е с нея не залепват миглите... Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 956
Немога да си слагам очна линия, а много искам  Rolling Eyes
Личи си бялата лента /където са миглите/  Close не се получава да я нанасям между тях Crossing Arms

# 13
  • София
  • Мнения: 9 457
А аз никога не мога да се оправям толкова добре с косата си, колкото ми се иска. Wink
Никога не мога да си направя "оня" обем отгоре и хубаво да се изправя сама със сешоар. Thinking
Ако се изправя хубаво, обема го няма, защото съм опъвала прекалено много.
Ако има някакъв обем, то е защото не съм се изправила дотам добре.
Затворен кръг, просто. newsm78

# 14
  • Мнения: 17 407
Доне, така правя, остръгвам винаги четката, но после се налага да ги разделям. МАй на й-добре ми се получават МАстърпийса. Обаче всички спирали ми се ронят(дори и нови), то това май е отделна тема, де Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт