Кисело мляко - от кога?

  • 2 422
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Здравейте момичета. Моята бебка никак не обича АМ. Тя милата от самото си раждане е на АМ (на мен така и не ми тръгна кърма!). Вече ядем пюренца, каши, бисквитки и т.н, но все още имаме две изцяло млечни хранения - сутрин и вечер. И ако в 6.00 ч. тя все още си пие млякото (АМ) с охота, то вечерната порция хич не й се нрави. Та си мисля, дали мога преди лягане да й давам разредено кисело мляко - току виж й харесало.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
То за моженето може,ама е много по-добре да е АМ.
Според мен си захранила прекалено рано и може и това да е причина да отказва да яде мляко.
Бъди упорита!

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Има деца които в днешно време пият кисело мляко на тази възръст и нищо им няма.Но щом пие АМ по-добре изчакай.Аз започнах да давам по малко кисело мляко от 10-ия месец.

# 3
  • Мнения: 10 982
Виж тази тема за киселото мляко.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256595.0

# 4
  • Мнения: 24
Моето моми4енце е ве4е на 4г;) да е жива и здрава.зна4и киселото мляко го запо4нах от 5 ти я месец,докторката ми беше казала ,4е когато дететто запо4не да приема месно пюре,зна4и може да пие и кисело мляко  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 17 591
И моето бебе яде всевъзможни бебешки пюрета, на АМ е от раждането си - кърменето и доенето така и не ми разкриха тайното си обаяние, има 3 млечни хранения, но с непреработеното краве мляко мисля да изчакам след годинка. Не искам да се срещам с алергия към млечния белтък. Може би ако смениш марката АМ - те също били с различен вкус?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 522
То за моженето може,ама е много по-добре да е АМ.
Според мен си захранила прекалено рано и може и това да е причина да отказва да яде мляко.
Бъди упорита!

Peace

# 7
  • Мнения: 2 000
Аз започнах с киселото мляко някъде към годинката.

# 8
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Започнах да давам по малко кисело мляко след  9-ия месец.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
И моето бебе яде всевъзможни бебешки пюрета, на АМ е от раждането си - кърменето и доенето така и не ми разкриха тайното си обаяние, има 3 млечни хранения, но с непреработеното краве мляко мисля да изчакам след годинка. Не искам да се срещам с алергия към млечния белтък. Може би ако смениш марката АМ - те също били с различен вкус?
Shocked

# 10
  • Мнения: 439
След като навърши годинка

# 11
# 12
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Хм... Thinking,аз знам от мойто педи че към 6 месеца вече ,може да се дава слаб процент кис.мляко..
А иначе моите деца са израснали с киселото мляко,и не съм имала проблеми..но това разбира се е индивидуално за всяко дете..
Ако ще има алергии към белтъка,нямаше ли да се прояви досега и от АМ...

# 13
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Аз започнах да давам кисело мляко след 10м... мисля, че ви е рано още.
Пробвай с друга марка АМ!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
След 9-я месец  Peace

Общи условия

Активация на акаунт