Какво променихте във вашият мъж?

  • 4 365
  • 103
  •   1
Отговори
Вчера пуснах една тема, "Какви бихте искали да бъдат мъжете"............. е добре де, разбра се, че мъжете са големи трески за дялане....... Искам тогава да попитам, какво променихте в мъжа с който сте.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 171
 Shocked Че това възможно ли е изобщо?

# 2
Shocked Че това възможно ли е изобщо?


Ами ако не е възможно.............. тогава той какво промени заради теб в себе си.

# 3
  • Мнения: 25 568
А на теб какво ти пука за моя мъж?  newsm78

# 4
  • Мнения: 4 435
А на теб какво ти пука за моя мъж?  newsm78

Търси някой обучен вече,за да не се мъчи тепърва. Whistling

# 5
А на теб какво ти пука за моя мъж?  newsm78


О, извинявай. Забравих да спомена - "Без мъжа на Как' Сийка.  bouquet

# 6
  • Мнения: 14 654
Промених чорапите му, също така аз го подстригвам, така че и прическата му.

# 7
А на теб какво ти пука за моя мъж?  newsm78

Търси някой обучен вече,за да не се мъчи тепърва. Whistling


Обучен мъж, или жена не разбрах.

# 8
  • Мнения: 4 435
А на теб какво ти пука за моя мъж?  newsm78

Търси някой обучен вече,за да не се мъчи тепърва. Whistling


Обучен мъж, или жена не разбрах.

Готов,обучен мъж.

# 9
Промених чорапите му, също така аз го подстригвам, така че и прическата му.


Браво   bouquet Това с чорапите.......ъъъъъъъъъ............ мъжете не разбират, че като се събуеш все пак и там трябва да има естетика, а за прическата.... да не е бил с дълга коса.

# 10
  • Мнения: 25 568
Когато една жена се омъжи за конкретен мъж, означава, че тя го харесва достатъчно, за да сподели живота си с него.
Друг е въпросът, че конкретният мъж обикновено се променя сам и се оказва, че изобщо не е това, за което се е представял по-рано.
Та на въпроса - ако може, всяка жена би опитала да промени мъжа до себе си, за да се върне този, в когото е била влюбена навремето.
Mission impossible.  Mr. Green

# 11
А на теб какво ти пука за моя мъж?  newsm78

Търси някой обучен вече,за да не се мъчи тепърва. Whistling


Обучен мъж, или жена не разбрах.

Готов,обучен мъж.



Е добре де, като го намеря какво ще го правя............... ще играем шах или ще тупаме килима(казах шах, защото вече разбрах, че футбола е омразна дума тук). Не , не ми трябва обучен мъж.

# 12
Когато една жена се омъжи за конкретен мъж, означава, че тя го харесва достатъчно, за да сподели живота си с него.
Друг е въпросът, че конкретният мъж обикновено се променя сам и се оказва, че изобщо не е това, за което се е представял по-рано.
Та на въпроса - ако може, всяка жена би опитала да промени мъжа до себе си, за да се върне този, в когото е била влюбена навремето.
Mission impossible.  Mr. Green


А той в КОЯ е бил влюбен навремето.............. че това ми звучи малко тъжно. НАВРЕМЕТО

# 13
  • Мнения: 2 792
 Нищо.
Промяната не е следствие на нечие желание, а на натрупване на житейски опит  и намерение за адекватност.
Собствените ми промени са също продиктувани от горното.
 Разхвърляните чорапи не ме интересуват, това са подробности, с които не ми се занимава.

# 14
Нищо.
Промяната не е следствие на нечие желание, а на натрупване на житейски опит  и намерение за адекватност.
Собствените ми промени са също продиктувани от горното.
 Разхвърляните чорапи не ме интересуват, това са подробности, с които не ми се занимава.

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт