Да похваля продукт на "Био трейд"!

  • 7 007
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 411
Искам да изразя впечатленията си от продукта "Одорекс део"  / за изпотяванв на подмишници и ръце / на фирма "Био трейд" - СУПЕР Е!!!. Мога само да го похваля. Намерих го в една аптека на "Янко Сакъзов" струва 6.30лв. . Същата вечер / това беше преди седмица / се напръсках, а на сутринта се измих с вода.
Резултата до сега е - няма мокри петна под мишниците на блузите и няма неприятна миризма - независимо колко е топло. Направо нямам думи, не съм вярвала че има такова нещо.
Препоръчвам го горещо на всички които подобен проблем с прекомерното изпотяване.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Би ли споделила къде по-точно е аптеката?

# 2
Абсолютно съм съгласна за Одорекс део.Бях пуснала тема тук по въпроса, препоръчаха ми го и всичко е ОК. Между другото има го във всяка аптека, аз дори си го взех за 5.75 лв. иначе без него се чудех в каква поза да застана та да не ми се видят гадните петна под мишниците.

# 3
  • Мнения: 3 153
Да, преди време имаше тема за този тип козметика. Да ви попитам това как се прилага-на принципа на део-стик ли е за ежедневно ползване или се прилага през определен от време?

# 4
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Принципът е следният:
 това всъщност е спрей, с който се напръскваш вечерта, отмиваш го обилно сутринта и си свиркаш 10 дни (така пише на упътването), аз още не съм го пробвала, но тези дни иде неговият ред!

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: bomboto
Принципът е следният:
 това всъщност е спрей, с който се напръскваш вечерта, отмиваш го обилно сутринта и си свиркаш 10 дни (така пише на упътването), аз още не съм го пробвала, но тези дни иде неговият ред!

А след това възможно ли е използването на друга козметика за под мишниците- дезодорант, парфюм и.т.н?

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: anuschka
Цитат на: bomboto
Принципът е следният:
 това всъщност е спрей, с който се напръскваш вечерта, отмиваш го обилно сутринта и си свиркаш 10 дни (така пише на упътването), аз още не съм го пробвала, но тези дни иде неговият ред!

А след това възможно ли е използването на друга козметика за под мишниците- дезодорант, парфюм и.т.н?

Предполагам, че не се налага. Нали това е идеята на този спрей. Ползвай, дезодоран или парфюм, но не под мишниците.

Да питам, мамите от Б-с, дали са срещали някъде продуктите на "Био трейд"? В аптеката на Поморина, не бяха чували за тях.

# 7
  • София
  • Мнения: 118
Да, продуктите на Биотрейд са наистина добри! Аз бях скептично настроена към едно кремче за пети, но реших да пробвам, след като нямаше резултат дори от Dr. Scholl. И резултата е супер, след три - четири намазвания петите са ми розови и гладки:)

# 8
  • Варна
  • Мнения: 289
Момичета, къде мога да намеря продукти на Биотрейд във Варна? Rolling Eyes

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Цитат на: Milenika

Да питам, мамите от Б-с, дали са срещали някъде продуктите на "Био трейд"? В аптеката на Поморина, не бяха чували за тях.

абе не че съм го виждала, но мисля че е добра идея да провериш на аптеката на Водната палата (малко по-скъпичко продават ама пък е добре заредена с медицинска козметика.

аз пък не спирам да хваля (но не за изпотяване под мишниците, което може да се дължи на хормонален дисбаланс, предизивикан от гуша или друго ендокринно заболяване)..... ох да се върна на думата ......... та за лятото са идеални парфюмираните пудри за тяло на Ейвън ............ някой се водят блестящи, но е съвсем дискретно, хич няма да изглеждаш като фолк звезда. Ползвах миналото лято и се отървах от лепкавата кожа по гърба и ръцете, просто забравяш за това неудобство, а и миришеш хубаво.
онова ви изказване за потенето ............. кой ме знае каква глупост казах с тия мои непрофесионални диагнози ама струва ми се съм чела нещо в този дух  Neutral Face

# 10
Здравейте:) Вчера си купих този спрей от Бургас. Една нова аптека в комплекс Зорница. Намира се на 50 метра от пицарията в един нов блок. Струва 5.95 лв. Още незнам дали има ефект но снощи се напръсках и сега чакам да видя резултата:))

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Anonymous
Здравейте:) Вчера си купих този спрей от Бургас. Една нова аптека в комплекс Зорница. Намира се на 50 метра от пицарията в един нов блок. Струва 5.95 лв. Още незнам дали има ефект но снощи се напръсках и сега чакам да видя резултата:))

Знам я Laughing Има ли вече резултат  Thinking  Wink

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: ofi
Да, продуктите на Биотрейд са наистина добри! Аз бях скептично настроена към едно кремче за пети, но реших да пробвам, след като нямаше резултат дори от Dr. Scholl. И резултата е супер, след три - четири намазвания петите са ми розови и гладки:)

Как се казва крема за крака Confused:
Търсачката нещо не ме харесва Close
Преди време някой беше пуснал тук сайта на "Био трейд", сега не мога да го намеря.

# 13
  • София
  • Мнения: 118
Кремчето се казва "Кератолин", на опаковката пише: "крем за пети" и струва 3-4лв.Има го в аптеките.

# 14
Цитат на: Milenika
Цитат на: ofi
Да, продуктите на Биотрейд са наистина добри! Аз бях скептично настроена към едно кремче за пети, но реших да пробвам, след като нямаше резултат дори от Dr. Scholl. И резултата е супер, след три - четири намазвания петите са ми розови и гладки:)

Как се казва крема за крака Confused:
Търсачката нещо не ме харесва Close
Преди време някой беше пуснал тук сайта на "Био трейд", сега не мога да го намеря.


http://biotrade-bg.com

Общи условия

Активация на акаунт